Estonian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information.
For orgasits putting event to callendar - total free.

This fair requires login to see full description.


Login Subscribe

Varnja Kalalaat 2019

Kesk 86, Varnja, 60305 Tartu maakond, Estonia, Varnja

27.04.2019

09:00 - 15:00


Viies Varnja Kalalaat toimub 27.aprillil 2019. Kalaõpitoad täiskasvanutele ja eraldi lastele, kalasaadused, avatud Varnja sadam, meeleolu loob elav muusika. Lastele lõbus ja õpetlik lasteteater. Üritus on külastajatele tasuta!
Samal päeval toimub Varnja sadamas üle-eestiline Avatud kalasadamate päev ning terve Sibulatee piirkonnas, sh Varnjas, KALAPUHVETITE PÄEV! Ka Varnja sadamas avatud kalaroogade puhvet.

Tulge osa saama ühest toredast kalateemalisest päevast, mille raames tegevusi ja külastamist väärivaid kohti jagub rohkelt.

Fair photos from last year


Trader Information

Registreerumine: [email protected], palun saata kirjeldus, millega kauplete, kui suurt platsi vajate ning lisage e-kirjale pilt oma pakutavast kaubast.
Osalustasu on 3,50 eurot meeter. Registreerimise kinnitamiseks palume tasuda ettemaksuarve, mille Teile saadame.
Soovime laadale üksnes Peipsi toidu pakkujaid, kiirtoidumüüjaid me vastu ei võta. Samuti ei ole enam võimalik registreeruda tarbekaupadega.
Oodatud on registreeruma kalamüüjad Peipsi äärest ja mujalt Eestist, samuti käsitöö (üle Eesti), kohaliku Peipsi toidu ja istikute-lilletaimede (üle Eesti) müüjad!

Registration Dates

01.01.2019 - 22.04.2019

Company Information:

15.1 Company Peipsi tulevik MTÜ
Address Kesk 119, Varnja, Peipsiääre vald
Phone 56681154
Company Website peipsitulevik.wordpress.com

Contact Person:

Name Herling Mesi
Phone 56681154
Email [email protected]