Estonian Grand Prix / Suur Võidusõit

2024. aastal, 9.-11. augustil toimub Pärnu külje all Audrus Porsche Ringil juba kümnendat korda Estonian Grand Prix. See on tervele perele suunatud minifestival, kus on omal kohal muusika ja meelelahutus, söök ja jook ning loomulikult tipptasemel võidusõit.

Laadale ootame põnevate kaupadega kauplejaid. Kohvi ja pirukate pakkujaid, kindlasti ka jäätise ja muude ahvatlust tekitavate maiustega. Laadale on oodatud erinevaid teenuseid pakkuvad ettevõtted (näomaalijad, batuut, võistlusmängud jne) ja miks ka mitte reklaamida soovivad firmad.

Ringrajavõistlus “Estonian Grand Prix / Suur Võidusõit” on kaubamärk, mida hinnatakse kõrgelt nii Põhja-Euroopa regioonis, Baltimaades, Skandinaavias kui mujalgi. Tegemist on tugeva sportliku konkurentsi ja ladusa korraldusega kogu perele suunatud sündmusega, kus ei piirduta vaid võidusõiduga. Estonian Grand Prix juurde kuulub ulatuslik meelelahutusprogramm, mis suudab kaasa haarata kõik pereliikmed.

Ootame publiku- ja võistlejaterohket spordi- ja meelelahutussündmust. Nimelt huvitav kogupere sündmus on see, mis rahvast võistluspäevadel rajaäärde meelitab.

Korraldaja info:
info@123pidu.ee