Tamsalu Päevade laat

Tamsalu laat toimub laupäeval, 25. mail 2024 kell 10:00-16:00 Tamsalu Kultuurimaja ümbruses (Sõpruse 3, Tamsalu)

Laadale kauplema ootame eheda käsitöö tegijaid ja väikeettevõtteid kelle toodang sünnib Eestimaal. Samuti talutoodangut ja aiasaaduseid. Sekka mõned tarbe- ja tööstuskauba pakkujad, et laadakauba valikut jaguks igale maitsele. Ootame ka kauplema tänava toitlustajaid ning pop-up kokteili baare (nii alkohoolsed, kui alkovabad joogid).

Tamsalu Päevade laat

Tamsalu päevad toimuvad 24. – 25. mail 2024. Broneeri kuupäevad juba täna, sest nendel päevadel toimub Tamsalus mitmeid kontserte ja spordivõistlusi, ostelda saab laadal, nautida tänavatoitu ja palju muud põnevat.

Tamsalu Päevadest ei puudu ka traditsiooniline Tamsalu laulu- ja tantsupäeva kontsert, mis toimub sel aastal juba 56. korda.

Tänavatoidumüüjatel on võimalik müüa ka õhtuste kontsertide ajal. Alates 01.01.2024 on üleriigiliselt avalikel üritustel lubatud kasutada toidu ja joogi serveerimiseks üksnes korduskasutatavaid anumaid ja söögiriistu.

Laada hinnakiri: (hind sisaldab käibemaksu)
1. Tänavakohviku (toitlustamine) müügipileti hind on: – juriidiline isik 18 eurot/m pluss elektri kasutus 10 eurot päev 2. Käsitöö, talutoodangu, taimede, mahekauba, kunsti, disaini, vanavara, toidukauba ja muude sarnaste kaubagruppide müügipileti hind 10 eurot/m.
3. Valmisriiete, jalanõude, pesu ja muu sarnase tööstuskauba müügipileti hind 15 eurot/m.
4. Teavitustegevuste (reklaam, infojagamine, tutvustus) müügipileti hind 5 eurot/m. 5. Laadale tulemata jätmise korral müügipileti hinda ei tagastata.
6. Tasuta müügipiletit on õigus taotleda juriidiline või füüsiline isik, kes tegeleb laadal heategevuse või avalike asutuste teavitustööga.
7. Tasuta müügipiletiga võib kaupa või teenust müüa kuni 3 m ulatuses tegutsemiskoha juures.

Palume kindlasti tutvuda ka laada kauplemistingimustega, mis asuvad siin: https://l1nk.dev/HhftG

Registreeri ennast siin: https://forms.gle/oXMiA1qBVVDz5T487.

Korraldaja info:
tamsalulaat@gmail.com
+372 53084299
Hetly Mölder