Luige vanavara- ja käsitöölaat

Luige vanavara- ja käsitöölaat toimub laupäeval, 29. aprillil 2023 Luige Näituseväljakul (Luige alevik, Kiili vald, Harjumaa) kell 9:00-16:00

2023. hooaja esimene Luige vanavara-ja käsitöölaat ootab kõiki vanavara- ja käsitööhuvilisi, juba
9. hooaega. Luigele tulevad kokku need, kes armastavad vana ja väärikat ning need, kelle jaoks on oluline autentsus ja erilisus. Laadal leidub nii esimese Eesti Vabariigi aegset põnevat vanakraami kui ka nõukaaegset hästi hoitud retrokaupa. Kindlasti leiab kuni 200 müüja varasalves nii Tarbeklaasi, Lorupi kui ka teiste põnevate tootjate toodangut. Käsitöömeistrid pakuvad ilusat ja praktilist ja muidugi ei puudu laadalt värske kodumaine talukaup.

Registreerimine kauplejatele alates 01. aprill 2023. ​Registreeruda saab registreeru.ee keskkonnas.

Müügiplatsid kauplejatele maksavad 25-45 eurot, olenevalt kaubakategooriast, pilet külastajale maksab 3.- eurot (lapsed kuni 16 a. tasuta).

Luige vanavara- ja käsitöölaat on Eesti üks suurimaid ja mitmekesisemaid vanavaralaatasid, kus saab avastada ainulaadseid aardeid, antiikesemeid, käsitööd ning retrostiili esemeid. Külastajad saavad sukelduda minevikku, leida haruldasi leide ja lemmikuid ning nautida autentset atmosfääri. Tule Luige vanavara- ja käsitöölaadale ning naudi ajalooliste aarete ja käsitöömeistrite loomingut!

Asukoht:

Korraldaja info:
+372 53996098
laat@raamaturinglus.ee