Luige vanavara- ja käsitöölaat

Luige vanavara- ja käsitöölaat toimub Luige Näituseväljakul (Luige alevik, Kiili vald, Harjumaa).

Vanavara- ja käsitöölaat 2024. aasta kuupäevad:

  • Luige Vanavara Kevadlaat – laupäeval, 27. aprill 2024
  • Luige Vanavara Suvelaat – laupäeval, 3. august 2024
  • Luige Vanavara Sügislaat – laupäeval, 28. september 2024

Luige vanavara- ja käsitöölaat on Eesti üks suurimaid ja mitmekesisemaid vanavaralaatasid, kus saab avastada ainulaadseid aardeid, antiikesemeid, käsitööd ning retrostiili esemeid. Külastajad saavad sukelduda minevikku, leida haruldasi leide ja lemmikuid ning nautida autentset atmosfääri. Kindlasti on laadal esindatud ka ehtne kodumaine talu- ja toidukaup. Tule Luige vanavara- ja käsitöölaadale koos perega ning naudi ajalooliste aarete ja käsitöömeistrite loomingut.

Lastele pakume airjump hüppeid, batuute, lasketiiru, hiigelmullide tegemist ja muud huvitavat.

Luige vanavara- ja käsitöölaat on Eesti üks suurimaid ja mitmekesisemaid vanavaralaatasid, kus saab avastada ainulaadseid aardeid, antiikesemeid, käsitööd ning retrostiili esemeid. Külastajad saavad sukelduda minevikku, leida haruldasi leide ja lemmikuid ning nautida autentset atmosfääri. Tule Luige vanavara- ja käsitöölaadale ning naudi ajalooliste aarete ja käsitöömeistrite loomingut!

Asukoht:

Korraldaja info:
Raamaturing MTÜ ja Kunstihing OÜ
+372 53996098 Rene
laat@raamaturinglus.ee
Registreeru

Registreerumine kauplejatele alates 18. märts 2024. Müügiplatsid kauplejatele maksavad 25-45 eurot, olenevalt kaubakategooriast, pilet külastajale maksab 3.- eurot (lapsed kuni 16 a. tasuta). Kõik info ja osalemistingimused on registreeru.ee lehel.