Kontakt

Laadakalender.ee on Eesti suurim laadakalender. Lehel olev info täieneb iga päev ja reaalajas. Portaali kasutamine ja ürituste lisamine on tasuta.

Laada või messi lisamine

Kui oled korraldamas mõnda laata või mess, anna meile sellest juba varakult teada, et saaksime lisada selle messi- või laadakalendrisse. Lisatud info ilmub nähtavale kohe pärast toimetaja heakskiitu, hiljemalt 24h jooksul. Küsimuste korral kirjutage info@laadakalender.ee

Laadakalender.ee portaali ürituste lisamine on tasuta!

Lisa uus üritus →

Reklaamivõimalused

Reklaami oma üritust Eesti suurimas laadakalendris. Aastal 2023 külastati Laadakalender.ee lehte kokku 1 712 333 korda. Veebireklaami võimalused Laadakalender.ee portaalis:

  • Messikalendri lehel bänner
  • Laadakalendri lehel bänner
  • Paremas tulbas väike bänner
  • Paremas tulbas suur bänner
  • Sisuturundusartikkel (blog)

Samuti on oodatud ideed ja ettepanekud, millele leiame koos sobiva lahenduse.

Kontakt

Kirjuta meile: info@laadakalender.ee

NB! Laadakalender.ee ei tegele ürituste korraldamise ega registreerimisega. Palun võtke ühendust otse ürituse korraldajaga. Korraldaja info on iga ürituse juures kirjas.

Arhiiv – toimunud üritused

Laadad:

Messid:

Jõululaadad:

Kõik:

Kasutamistingimused

Laadakalender.ee infoportaalis leiduvat informatsiooni ja materjale pakutakse lugejale põhimõttel “nii nagu on”, ilma ühegi otsese või kaudse garantiita. Laadakalender.ee meeskond ei vastuta lehel olevate ürituste info õigsuse ja toimumise eest. Soovitame täiendava info saamiseks pöörduda korraldajate poole. Laadakalender.ee lehel leiduva informatsiooni kasutamisel nõustute, et toodud info võib olla ebatäielik ning selle kasutamine toimub enese riisikol. Laadakalender.ee kodulehel avaldatud tekstid ja graafika võivad sisaldada tehnilisi ebatäpsusi või trükivigu. Et pakkuda paremat kasutajakogemust ning sobivaid reklaame, kasutame veebilehel nn küpsiseid. Vastava soovi korral, saate need blokeerida veebilehitseja seadetes, samuti saate kustutada kõik Teie seadmesse salvestunud küpsised. Laadakalender.ee ei võta endale vastutust oma lehekülgedel reklaamitavate kaupade ja teenuste kvaliteedi eest. Teile võidakse kuvada reklaame teie vaadatava konteksti, kasutatava rakenduse, ligikaudse asukoha või seadme tüübi põhjal.

Küpsised

Kasutame oma kodulehel küpsiseid. Küpsised on väiksemahulised tekstifailid, mis salvestatakse kodulehte külastades veebilehitseja poolt külastaja seadmesse. Kasutatavate küpsiste hulgas on kohustuslikud küpsised, mis on vajalikud kodulehe toimimise tagamiseks. Lisaks kasutame küpsiseid kodulehe külastatavuse analüüsimiseks, milliste kasutamist on teil võimalik keelata. Meie kasutatavad küpsised ei võimalda meil tuvastada isikut. Sealjuures võime kodulehe kasutamise andmeid jagada enda sotsiaalmeedia- ja reklaamipartnerite ning analüütikutega, kes võivad andmeid kombineerida muude neile kättesaadavate andmetega.