Laadakalender.ee on Eesti suurim laadakalender. Lehel olev info täieneb iga päev ja reaalajas. Portaali kasutamine ja ürituste lisamine on tasuta.

Laada või messi lisamine

Kui oled korraldamas mõnda laata või mess, anna meile sellest juba varakult teada, et saaksime lisada selle infoportaal. Lisatud info ilmub nähtavale kohe pärast toimetaja heakskiitu, hiljemalt 24h jooksul. Küsimuste korral kirjutage info@laadakalender.ee Laadakalender.ee infoportaali ürituste lisamine on tasuta.

Lisa uus üritus →

Reklaamivõimalused

Veebireklaami võimalused Laadakalender.ee infoportaalis:

  • Messikalendri lehel bänner
  • Laadakalendri lehel plakat
  • Paremas tulbas suur bänner
  • Paremas tulbas väike bänner
  • Sisuturundusartikkel

Samuti on oodatud ideed ja ettepanekud, millele leiame koos sobiva lahenduse.

Kontakt

Kirjuta meile: info@laadakalender.ee

Arhiiv

Laadakalender 2021
Laadakalender 2020

Messikalender 2021
Messikalender 2020

Kasutamistingimused

Laadakalender.ee infoportaalis leiduvat informatsiooni ja materjale pakutakse lugejale põhimõttel “nii nagu on”, ilma ühegi otsese või kaudse garantiita. Laadakalender.ee meeskond ei vastuta lehel olevate ürituste info õigsuse ja toimumise eest. Soovitame täiendava info saamiseks pöörduda korraldajate poole. Laadakalender.ee lehel leiduva informatsiooni kasutamisel nõustute, et toodud info võib olla ebatäielik ning selle kasutamine toimub enese riisikol. Laadakalender.ee kodulehel avaldatud tekstid ja graafika võivad sisaldada tehnilisi ebatäpsusi või trükivigu. Et pakkuda paremat kasutajakogemust ning sobivaid reklaame, kasutame veebilehel nn küpsiseid. Vastava soovi korral, saate need blokeerida veebilehitseja seadetes, samuti saate kustutada kõik Teie seadmesse salvestunud küpsised. Laadakalender.ee ei võta endale vastutust oma lehekülgedel reklaamitavate kaupade ja teenuste kvaliteedi eest. Teile võidakse kuvada reklaame teie vaadatava konteksti, kasutatava rakenduse, ligikaudse asukoha või seadme tüübi põhjal.

NB! Laadakalender.ee ei tegele ürituste korraldamisega.