Turismimess Tourest 2024

Rahvusvaheline turismimess Tourest toimub 8.-10. veebruaril 2024 Eesti Näituste Messikeskuses, Tallinnas.

Neljapäev 08.02.2023 kell …
Reede 09.02.2023 kell …
Laupäev 10.02.2023 kell …

Booking.com

Tourest pakub messikülastajatele võimalust turvaliselt tutvuda reisivõimalustega ning saada olulist infot erinevate sihtkohtade ja nendesse reisimise tingimuste kohta.

Kui tavaliselt võib puhkuse planeerimisele minna nädalaid, otsides internetist soodsaid lennupileteid, hea hinnaga majutust ning tegevusi ja meelelahutust reisi sihtkohtades, siis Tourestil teevad selle töö messikülastaja eest koha peal ära parimad turismi- ja meelelahutuse asjatundjad.

Rahvusvaheline turismimess Tourest on vanim ja suurim turismimess Balti riikides ning Eesti Turismifirmade Liit on seda korraldanud juba 1991. aastast. Mess toob kolme päeva jooksul kokku üle 400 eksponendi ligi 25 erinevast riigist. Tegevus toimub paralleelselt peahallis, “Puhka Eestis” hallis ning “Elamused ja maitsed” hallis, mida rikastab lisaks ka interaktiivne programm pealaval, eksponentide boksides, lastealal ning seminariruumides.

Messil kuulutatakse välja ka Aasta Turismiedendaja ning Aasta Turismiobjekt.

Külastaja leiab turismimessilt Tourest endale erinevaid ideid reisimiseks ja puhkuseks. Messil osalevad erinevad ettevõtted erinevatest tegevusvaldkonadest nagu näiteks: kultuuriturism, turismiorganisatsioonid, lennundus, loodusturism, kindlustus, sport, koolitused, spaad, maaturism, transport, majutus, ärireisid, meedia, meelelahutus, toitlustus, mereturism, muuseumid, reisibürood, reisikorraldajad, seiklusturism, turismiinfo ja palju muud põnevat.

Asukoht ja parkimine:

Autoga tulles saab parkida messikeskuse taga asuvasse või Lauluväljaku parklasse. Parkimine on tasuline.

Turismimessi Tourest pakkumised:

Korraldaja info:
MTÜ Eesti Turismifirmade Liit
www.tourest.eu