Luige Laat – Maaelu Näituslaat

Luige Maaelu Näituslaat toimub 12.-14. mail 2023. Baltimaade suurim koduloomade, kodulindude ja kalade näitus.

Maaelu näituse puhul on tegemist Baltimaade suurima kodu- ja eksootiliste loomade, lindude ja mere- ning tiigikalade näitusega, mis annab suurepärase võimaluse tutvuda Eesti maaeluga, koos annuse eksootikaga.

Reedel, 12. mail kell 10:00-18:00
Laupäeval, 13. mail kell 9:00-17:00
Pühapäeval, 14. mail kell 9:00-16:00

Aianduslaat on suunatud ennekõike kodude ja aedade sisustamisele. Esindatud on väga rikkalik kodumaine seemne-, taime-, lille-, vilja-, ilupuude ja -põõsaste istikuvalik ning õuekujunduskaupade valik. Aedniku nõuanne on parim väetis.

Mõnusaks ajaveetmiseks ja kõhutäitmiseks on näituslaadal külastajate poolt väga hinnatud toidutänav, kus pakutakse mitmekülgseid kodumaiseid toiduaineid ja tooteid.

Luigele tulevad käsitöömeistrid üle Eesti. Puit- ja metallkäsitöö, kreaamika, villast ja nahast käsitöö. Tervisetooted, looduskosmeetika, autoriehted ning -riided. Kingitused emale.

Lastele toimuvad vahvad võistlused. Loomulikult on väikestele ka ponisõit, erinevad batuudid, gyroskoop, karussell ja skyjump ning veeatraktsioonid. Kes soovib tibu, kana, küüliku või kitsetallega poseerida, siis see võimalus on samuti olemas. Lasteala.

Asukoht:

Luige Näitusteväljak asub Tallinn-Viljandi maantee 7ndal kilomeetril.

Korraldaja info:
Eesti Tõukari OÜ
+372 5029865
koit@toukari.ee