Hauka Laat

Hauka laat toimub 12.-13. augustil 2023 Antslas.

Hauka Laat on pikima traditsiooniga laat Eestis, mis toob kokku kauplejaid ja ostjaid tervest Baltikumist. Lisaks väga laiale kaubavalikule, on Hauka Laat tuntud ka rikkaliku meelelahutusprogrammi poolest.

Hauka Laat 2023

Hauka Laat tähistab sel aastal oma 120. sünnipäeva. Juubelihõnguline laat toimub 12.-13. augustil laadapealinnas Antslas.

Hauka Laat on külastajatele TASUTA! Tasulised on vaid õhtused kontserdid ja Romuralli. Täpsem info programmi kohta on leitav Hauka Laada kodulehelt ja sotsiaalmeediast paar kuud enne üritust.

Programmi üldine ülesehitus on tarditsiooniliselt järgmine:

Reedel, 11. august 2023:
Kontserdid Antsla augulaval ja laululaval.

Laupäeval, 12. august 2023:
Laat avatud kauplemiseks kell 9:00-18:00. Tegevused ja etteasted laadalaval kogu päeva vältel. Õhtul: romuralli Antsla Laululaval ja kontserdid Antsla augulaval ja staadionil.

Pühapäeval, 13. august 2023:
Laat avatud kauplemiseks kell 9:00-15:00. Tegevused ja etteasted laadalaval kogu päeva vältel.

Müügikohtade broneerimine algab 1. juunil 2023. Selleks tuleb täita ankeet, mille leiate alates nimetatud kuupäevast meie kodulehelt ja Facebookist.

Kohtumiseni laadapealinnas Antslas!

Kaart:

Antslas toimunud sügislaadast kirjutati Maarahva kalendris juba 1930. aastal, Hauka Laada nime all toimub üritus alates 1963. aastast. Tänaseks päevaks on Hauka Laadast kujunenud kogu Antslat hõlmav suurüritus, mis ei piirdu ainult kauplemisega. Laadal on esindatud mitmed tootjad ja maaletoojad, autofirmade esindused, erinevad käsitöö-, tööstus- ja aiakaupade müüjad. Laat on muutumas üha enam messilaadseks, kus põhieesmärgiks ei ole ainuüksi kaupade müük, vaid ka oma toodete ja teenuste tutvustamine.


Hauka Laat on üks Eesti silmapaistvamaid ja mitmekesiseid laatasid, kus kohtuvad käsitöö, kunst, kohalik toidukultuur ning meelelahutus. Laadal saavad külastajad avastada ainulaadseid käsitöötooteid, maitsa hõrgutavaid kohalikke toite ning nautida mitmekülgset meelelahutusprogrammi.

Korraldaja info:
MTÜ Hauka Laat
+372 5560 6860
info@haukalaat.ee
www.haukalaat.ee