Sisustusmess INTERJÖÖR on traditsiooniline sisustussündmus Eesti Näituste messikeskuses, mille eesmärk on pakkuda võimalikult palju informatsiooni uute ja olemasolevate suundade kohta mööbli-, sisekujunduse- ja disainimaailmas, inspiratsiooni kodu, suvila ja kontori sisustamiseks, kaunistamiseks või renoveerimiseks ning kõike huvitavat interjööri valdkonnast.

Sisustusmess INTERJÖÖR 2023 toimub 21.-23. aprillil.

Lisaks sisustusmessile hõlmab Interjöör endas ka aiandus- ja kinnisvaramessi. Külastajad saavad tasuta aiandusalaseid nõuandeid, laiendada oma silmaringi restaureerimises, kodu ja aiaga seotud teemadel ja harida end säästvate ehituslahenduste vallas. Kinnisvaramessil saab lisaks kinnisvaraettevõtete messipakkumistele tutvuda ka uusarendustega ning küsida professionaalset nõu tasuta nõuandlatest.

Disainilaat on sisustusmessi enda seest välja kasvanud eraldi messiharu, sest iga aastaga muutus kodumaise disainikauba nõudlus ja pakkumine aina suuremaks. Disainilaat koondab endas kokku suurimad ja parimad käsitöömeistrid, ehtekunstnikud, disainerid ja keraamikud. Puudutatud saab nii kodu, ilu, tervis, hing kui meel. Lastele pakuvad rõõmu ja lusti lasteala.

Messi temaatike: sisustus, kinnisvara, disain, antiik, vintage, sisekujundus, kodumööbel, köögid, tootedisain, disainilahendused ja aiandus. 2019. aastal külastas messi üle 23 000 inimese.

Asukoht

Eesti Näituste messikeskus asub vaid 10 minuti kaugusel kesklinnast. Parkimine Eesti Näituste parklas on tasuline.

Korraldaja info

Eesti Näituste AS
+372 613 7337
fair@fair.ee