Urbanipäeva laat ja kogukonnafestival “Süämega tettü süük”

XVIII Urbanilaat ja kogukonnafestival “Süämega tettü süük” toimub laupäeval, 18. mai 2024 kell 9:00-15:00 Urvaste kiriku juures pargis.

Sel aastal toimub laat koos kogukonnafestivaliga “Süämega tettü süük”.

Kogukonnafestivalil “Süämega tettü süük” saab osa põnevatest loengutest ja töötubadest. Lektoriteks on ülikoolide õppejõud, kes kõnelevad muutuvast kliimast, putukamürkidest, ravimireostusest, mullaelustikust, taaskasutusest, rahatarkusest. Töötubades saab õppida ise seemneid kasvatama, loodusest söödavaid taimi otsima, jäätmevaba kööki looma. Loengutest ja õpitubadest saab osa eelregistreerimisega.

Urbanipäeva laat ja kogukonnafestival

Müüjad saavad ennast registreerida internetis https://forms.gle/kpSZgFdzCoJXzPCw7 või helistades telefonil 5206001. NB! Ootame ainult ise kasvatatud või käsitööna valminud tooteid. Me ei kasuta ühekordseid nõusid ja ka pakendite kasutamist palume piirata.

Kogukonnafestivali „Süämega tettü süük” korraldavad SA Võrumaa Arenduskeskus, Antsla Vallavalitsus ja Urvaste Külade Selts ning seda korraldatakse koostööprojekti “Lõuna-Eesti aiasaaduste väärindamiskeskuse arendamine” raames, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi meetmest “Atraktiivne piirkondlik ettevõtlus- ja elukeskkond”.

Korraldaja info:
Urvaste Külade Selts
+372 5206001 (Airi)
uks@urvasteseltsimaja.ee