Ehitus ja Sisustus

Ehitus ja Sisustus mess toimiub 13. – 15. oktoober 2023 Tartu Näituste messikeskuses.

Messil Ehitus ja Sisustus on ehituse ja sisustuse valdkonnad korraga esindatud, et pakkuda külastajatele terviklikumat ja põnevamat ülevaadet sektori arengutest. Mess on temaatiliselt väga lai ning pakub uudistamist spetsialistidele ja tavakülastajatele. Messil on esindatud ka kõik see, mis üldehituse ja kodusisustuse vahele mahub ehk saunad, aiamajad, kasvuhooned ja muu taoline.

Tartu Näituste korraldatavate ehitusmesside traditsioon ulatub tagasi 1995. aastasse. 25 aastaga on mess nii sisult kui vormilt kasvanud, viimased kuus aastat on ehitusteemade kõrval laialt esindatud ka sisustusvaldkonna väljapanekud. 2022. aastal toimub mess 28. korda ja toob taas kokku oma valdkonna parimad ettevõtted, mis loob head võimalused sõlmida uusi kontakte ja ärisidemeid.

Messi lahtiolekuajad
REEDEL, 13. oktoobril kell …
LAUPÄEVAL, 14. oktoobril kell …
PÜHAPÄEVAL, 15. oktoobril kell …

Messi teemad: ehitustööd, ehitusaterjalid, elektriseadmed, veevarustus ja kanalisatsioon, ventilatsioonisüsteemid, turvasüsteemid, kinnisvaraarendused, ehitusseadmed, maastikukujundus, finantstooted, tööriistad, garaažiseadmed, keevitusseadmed, metallitööpingid, mõõteseadmed, mööbel ja köögid, vannitoad ja saunad, sisekujundus-, disaini- ja kunstitooted.

Asukoht:

Korraldaja info:
AS Tartu Näitused
+372 7422547
anders@tartunaitused.ee
www.tartunaitused.ee