Seenioride mess

Seenioride mess toimub pühapäeval, 10. märtsil 2024 kell 12:00-16:00 Pärnu Kaubamajakas.

Seenioride mess aitab leida väärikale eale sobivaid tegevusi ja uusi tuttavaid! Pane selga liikumist võimaldavad vabaajariided ja saa osa terviseharjutustest, tantsust, käsitöötubadest ning muudest vahvatest tegevustest.

Seenioride mess

Ootame lisaks tavapärasele messiprogrammile oma kaunist loomingut näitama ja müüma 60+ käsitöölisi ja kunstnikke, vanaemasid, rahvariidemeistreid, näputööharrastajaid ja kunsti- ning käsitööseltse.

Laat on külastajatele tasuta ja oodatud on 60+ prouad ja härrad. Kutsume peresid ja noori oma eakaid esivanemaid kaasa võtma ja messile tooma.

Mess koondab Pärnu käidavamasse paika eripalgelised väärikale eale sobivad tegevusvõimalused: kultuuri-, vabaaja- ja sporditegevuste pakkujad ning terviseteenuste ja meelelahutuse pakkujad.

Seenioride mess annab hea ülevaate seenioridele mõeldud tegevustest ja teenustest. Messilt leiab nii liikumisvõimalusi, muusika-, kunsti- ja käsitööringe, nõuandeid aktiivsuse säilitamiseks ning tervise turgutamiseks. Tutvuda saab taastus- ja heaoluvõimalustega, haridusvõimalustega ning päeva- ja kogukonnakeskuste tegemistega.

Messilaval rullub lahti värvikas programm – linetants, tantsurühmad, naiskoorid, lauluringid, tantsuklubid, muusikud jpm.

Messi aitab traditsiooniliselt tüürida armastatud Reet Linna.

Korraldaja info:
piret@turundustugi.ee