Pannkoogifestival

Vahva perepäev tuleb taas! Sellel pühapäeval jäta kodus pannkoogid küpsetamata ja tule naudi põnevaid maitseid festivalil.

Laadaprogrammis kohtuvad lapsed Pipiga, meeleolu loob Äge Brass ja päeva lõpus rõõmustab Märten Männiste kontsert. Kaasa musitseerib Merit Männiste. Sissepääs on tasuta.

Pannkoogifestival toimub 29. mail kell 11:00-15:00 Rämsi külaplatsil (Elva, Tartu maakond)

Kutsume festivalile pannkooke küpsetama ja müüma tegusaid pere- ja sõpruskondi, ettevõtteid, asutusi, külaseltse ehk tulla võivad kõik eelregistreerunud kauplejad!

Sellel päeval saavad kokku pannkoogisõbrad, kes värskes õhus valmistavad oma salajaste retseptide järgi, kõige paremaid ja huvitavamaid hõrgutisi. Festivali külastajad saavad valida kõikide maitsete seast lemmiku ehk keegi küpsetajatest saab tiitli “Lemmik pannukas 2022”.

Tule küpsetama ja müüma ning saa osa toredast perepäevast, mis on täis uusi maitseid ja elamusi!
Küpsetada võid omal valikul magusaid ja/või soolaseid pannkooke ning kõike muudki, mis meele rõõmsaks teeb.

Korraldaja tagab küpsetajatele vajaliku elektrivoolu ja müügipinna ühise, suure telgi all. Müügilaud (müügilett) on 2 meetrit pikk ja 60 cm lai. Küpsetajatel on lisaks võimalus kasutada ettevalmistuslauda (2000x600mm). Muud tingimused ja erisoovid tuleb korraldajaga eraldi kokku leppida. Kõik küpsetamiseks vajaliku (pliidid, pannid, köögitarvikud, taldrikud, noad-kahvlid jne.) tagab müüja.

Lisaks osalevad festivalil teisedki kauplejad, kes pakuvad müügiks teemakohaseid tooteid.

Korraldaja info

+372 5559 9608
uulaselts@gmail.com