ÖÖBazaar

ÖÖBazaari on midagi enamat kui lihtsalt üritus. See on võimas ja kütkestav elamus, mis haarab sinu südame ja vallutab su meeled. ÖÖBazaar pakub unustamatut atmosfääri, kus saad sukelduda maagiasse ning kogeda midagi erakordset. Astu sisse selle muinasjutu maailma ja lase end kaasa kanda värvilistel lõkkedel.

ÖÖBazaar 2024

Saaremaal Asva Viikingikülas ÖÖBazaar – 13. juuli 2024

Kell: 18:00-00:00. Olete kõik oodatud osalema meie suurepärasel ÖÖBazaaril, mis toimub Asva Viikingikülas Saaremaal. Tule ja liitu meiega, kui käsitöö ja maitsefestival täidab õhtu imelise atmosfääriga. See on suurepärane võimalus nautida maitsvaid toite ning leida põnevaid laadakaupasid ja ainulaadseid käsitööesemeid.

Narva-Jõesuu ÖÖBazaar – 3. august 2024

Kell 18:00-00:00. Avasta öise linna salapära ja naudi suvist õhtut koos meiega Narva-Jõesuu ÖÖBazaaril! Kaubandus, kunst, maitsev toit ja palju muud ootavad sind mere ääres.

Torma Mõisakompleksi ÖÖBazaar – 24. august 2024

Kell 19:00-01:00 Torma Glämpinguküla. Astume ajas tagasi ajaloolisse Torma Mõisakompleksi! Koge ainulaadset õhkkonda, nautides samal ajal käsitöötooteid, kohalikku kunsti ja maitsvat kohalikku toitu.

Luunja Roosiaia ÖÖBazaar – 21. september 2024

Kell 18:00-00:00. Lõpetame ÖÖBazaari hooaja suursuguselt Luunja Roosiaia Õhtul. Roosiaia romantiline võlu, muusika ja lõhnavad õied loovad imelise õhkkonna, kus saad nautida suurepäraseid leide.

Lisaks pakub ÖÖBazaar ka palju muud põnevat. Laadaalal avaneb külalistele kaupade paraad. Maitsemeelte kutsumiseks on kohal erinevad toidupakkujad, mis pakuvad suurepäraseid maitseid ja kulinaarseid naudinguid. Lisaks on väljas ka erinevad kauplemiskohad, kus külastajad saavad leida ainulaadseid laadakaupasid, et jäädvustada selle erilise õhtu mälestust.

ÖÖBazaar võlub teid maagilise atmosfääriga, lõkkevalguse sädelusega ja rikkaliku kauplejate ning toitlustajate valikuga.

ÖÖBazaar toimub hilisõhtul, luues kordumatut ja võluvat õhkkonda. Sündmusel on lõkketuledega tulealused, kus saate koguneda, soojeneda ning nautida lõkkepõlemise maagiat. Lõkke ümber istudes saate jagada lugusid ja luua südamlikke hetki oma sõprade või perega.

ÖÖBazaar on samuti tuntud oma kauplejate ja toitlustajate mitmekesisuse poolest. Siin saate avastada erinevate müüjate lettidel huvitavaid käsitöötooteid, ehteid, rõivaid, kunsti ja palju muud. Toitlustajate alad pakuvad laia valikut maitsvaid suupisteid, gurmeetoite ja jooke, et rahuldada teie maitsemeeli.

Selle ürituse maagiline atmosfäär loob unustamatu kogemuse. ÖÖBazaar on sageli kaunistatud eriliste valgustite, laternate ja dekoratsioonidega, mis lisavad sündmusele müstilist õhkkonda. Mõnus muusika täitab õhu lummava heliga.

Olgu see romantiline õhtu kaaslasega, lõbus õhtu sõpradega või lihtsalt võimalus nautida ainulaadset atmosfääri, ÖÖBazaar pakub teile elamust, mis jääb kauaks meelde.

Oleme pühendunud tagama, et ÖÖBazaar oleks meeldejääv sündmus, kus saate sukelduda maagiasse, nautida kauplemist, maitsvaid roogasid ning luua erilisi hetki oma lähedastega. Ootame teid ÖÖBazaaril, kus teid ootab unustamatu kogemus!

Korraldaja info:
OÜ ÖÖBazaar
+372 5170670
info@oolaat.ee