Vanavara- ja käsitöölaat – Rannarahva festival

Vanavara- ja käsitöölaat Rannarahva festivalil toimub laupäeval, 13. juulil 2024 10:00-16:00 Viimsi Vabaõhumuuseumis (Rohuneeme tee 53a. Pringi küla Viimsi Vald)

Kutsume antiigimüüjaid ja vanavarakogujaid, käsitöölisi ja disainereid. Ootame kauplema antiigi, vanavara, vintage-kauba, portselani ja lauanõude, tekstiili, kodumaise käsitöö ja kaasaegse disainiga. Eriti ootame kauplema merelise ja merest inspireeritud kaubaga! Ärgu kartku tulla ka need, kes tavaliselt laatadele müüma ei satu – nt erakollektsionäärid.

Vanavara- ja käsitöölaat - Rannarahva festival

Laadaga samaaegselt on võimalik vabaõhumuuseumis tutvuda rannarahva ajaloo, kultuuri- ja traditsioonidega. Saab maitsta head ja paremat. Pere pisematele pakub toredat tegevust lasteala.

Festivali tipphetk on loomulikult Merelaulu PIDU, kus astuvad lavale kaks säravat tähte, kes juhtisid aastaid ETV saatesarja “Laulge kaasa”. Sel päeval laulavad nad koos publikuga armastatud merelaule. Laval on Gerli Padar JA Reet Linna, lisaks neile täidavad lava ansambel Horoskoop ning mitmetest laulukooridest loodud ühendkoor.

Külastajale on sissepääs tasuta. Seega on põhjust tulla igaühel!

Asukoht:

Rohuneeme tee 53a, Pringi küla, Viimsi vald

Kauplejate registreerimine kuni 1. juulini. Kohatasu on 10€/meeter.

Korraldaja info:
SA Rannarahva muuseum
laat@rrm.ee