Põhja-Tallinna suur jõululaat

Põhja-Tallinna suur jõululaat toimub pühapäeval, 8. detsembril 2024 kell 10:00-16:00 Stroomi rannaalal (Pelguranna 58, Tallinn).

Jõululaadalt leiab tooteid igale maitsele ja vanusele. Laadalt on võimalik osta talvised kartuli, mee, sibula, seene, jõhvika ja küüslaugu varud. Esindatud on ka suur valik talu- ja kalatooteid. Suurelt jõululaadalt ei puudu ka erinevad riided, mütsid ja jalanõud, kõik ikka selleks, et sügis tuleks soojana. Mõeldes eesseisvale kingihooajale leiab laadalt ka paremiku põnevatest kingiideedest, mida varakult juba ära osta. Toitlustus ja erinevad atraktsioonid lastele kindlustavad selle, et saaksite koos perega veeta ühe toreda päeva.

Põhja-Tallinna Suur Jõululaat rõõmustab oma rikkaliku kaubavalikuga nii suuri kui väikseid. Ole kohal ja saa osa hooaja parimatest pakkumistest.

Ootame teid kõiki nautima laadamelu Stroomi rannapargis suurel jõululaadale.

LAADAKOHTADE BRONEERIMINE ON ALANUD! Kui soovite laadal oma tooteid müüa, palun saatke osalemise soov infoga (nimi, kontakt, ruumi vajadus, müüdavad tooted/teenused) aadressile laat@domino.ee . Pärast info saamist vaatame selle üle ning kinnitame registreerimise e-posti teel. Müügikohtade arv on piiratud. Info telefonil: +372 529 2635

Korraldaja info:
Domino OÜ
laat@domino.ee
+372 5292635