Tagadi restauraatorite päev

Tagadi restauraatorite päev – Baltimaade suurim vanatehnikalaat toimub 7. mail ja 1. oktoobril 2023 kell 07:00-15:00 Tagadi külas Harjumaal.

Kui oled taastamas või hooldamas vana tsiklit, autot, mopeedi, jalgratast, tööriista või kodumasinat, on see koht just sulle. Ligi 400 vanakraamipakkujat ning vanamootorrataste ja uunikumautode näitus.

Sellele üritusele on oodatud inimesed, keda huvitab Eesti vanatehnikaajalugu ning kes tegelevad vanatehnika restaureerimisega või saavad restauraatoreid nende töös ja hobis aidata. Ostmisest ja müümisest on märksa olulisem vanatehnika alase infoliikuvuse tagamine. Tagadi Restauraatorite päev sai alguse Eesti Vanamootorrattaklubi „Unic-Moto” klubilisest üritusest, mis on aastatega laienenud Eesti suurimaks vanatehnikasündmuseks.

Sissepääs laadale maksab 5€ (tasumine sularahas), kuni 16-aastastele noortele ja Unic-Moto liikmetele tasuta. Parkimine on tasuta, mootorratastele parkla laada tõkkepuuga väravas, samas on ka kohad neile, kes saabuvad lahedate vanade uunikumautodega.

Müügikohtade registreerimine läbi veebilehe unic-moto.ee

Kurtna vanavara laat

Korraldaja info:
Eesti Vanamootorrattaklubi Unic-Moto
restauraatoritepaev@unic-moto.ee
+372 5018426