Tartu Kevadlaat

Tartu Kevadlaat toimub laupäeval, 11. mail 2024 Tartu kesklinnas – avaturust Raekoja platsini, Emajõest Küüni tänavani. Traditsioonilisel kevadlaadal on kohal Eesti parimad käsitöömeistrid laia kaubavalikuga, alates mööblist ja keraamikast kuni mänguasjadeni.

Laadale ootame käsitöömeistreid ja toiduainete pakkujad ning kauplejaid, kes müüvad istikuid, lilleseemneid ja -sibulaid, aiatarbeid jne. Kevadlaadale kohaselt on müügil rikkalik valik istikuid, taimi ja kevadisi aiakaupu. Suurele laadamelule annab hoogu eestimaine toiduainete valik ning hõrgud toidulõhnad meelitavad maiustama ka siis, kui kõht polegi tühi. Iga uus kevad pakub üllatusi laadaliste toodete- ja teenuste valikus ning lisaks ostudele on laat meeldejääv, elamusi täis kogupereüritus.

Rekordarv kohaike väiketootjaid ja värsket talukaupa.

Tartu kevadlaata korraldatakse alates 2001. aastast.

Tartu Kevadlaat on suur laat, kus kohalikud ettevõtted, kaupmehed ja käsitöölised pakuvad oma tooteid ja teenuseid laiemale publikule. Tartu kevadlaat on tuntud oma mitmekesise kaubavaliku poolest, sealhulgas rõivad, käsitööesemed, ehted, toiduained, aiandustooted ning palju muud.

Laadal on sageli ka meelelahutusprogramm, sealhulgas kontserdid, tantsuetendused ja erinevad tegevused lastele. See on suurepärane võimalus tutvuda kohaliku kultuuri, käsitöö ja toiduga ning veeta meeldiv päev koos pere või sõpradega.

Asukoht:

Korraldaja info:
AS Tartu Turg
+372 58874335
laadad@tartuturg.ee