Leivafestival

Leivafestival toimub 16.-17. märtsil 2024 Tallinna Kultuurikatel (Põhja pst 27A, Tallinn).

Leivafestival on kõigile toidusõpradele, keda huvitab nii leib kui leivakõrvane. Lisaks on oodatud ka hobikokad ja -pagarid, ala asjatundjad ning professionaalid, kel jagada kogemusi ja leida inspiratsiooni uuteks katsetusteks toidumaailmas.

Leivafestival 2024

Eestlastele on leib ning sellega seotud traditsioonid suure emotsionaalse väärtusega ning seetõttu on leivafestival kogupereüritus, millest tunnevad rõõmu kõik. Leivahõngulises keskkonnas saab tutvuda tootjatega, kes turul ammu teatud – tuntud. Siit leiab uue põlvkonna pagareid, kes toovad külastajani põnevaid maitseelamusi ja -avastusi. Leiva, saia, kringli, piruka kõrval on esindatud ka palju muud leivaga seonduvat – leivast valmistatud road, leivapealne ja -kõrvane, vahendid, tarvikud, jahud ja toorained. Festivalil osaleb üle 50 pakkuja.

Festivalipäevadel ootab külastajat ees ka meeleolukas leivaprogramm erinevate töötubadega, millest saavad kõik huvilised ammutada vajalikke nippe ja teadmisi.

Saa osa mõnusast kahepäevasest Leivafestivalist Tallinna Kultuurikatlas! See on üritus, kus ühes katlas segunevad entusiastid – pagarikojad, leivasõbrad.

Leivafestivali avamisajad:
Laupäeval, 16. märtsil kell 10:00-17:00
Pühapäeval, 17. märtsil kell 10:00-16:00

Pilet 8€. Kuni 12-aastased lapsed saavad üritusele tasuta, kui on koos täiskasvanuga.

Korraldaja info:
Kennet Sarv
Profexpo OÜ
Kennet.Sarv@profexpo.ee
+372 5271095