Elva kevadlaat

Elva Laat on traditsiooniline Elva linna päeval toimuv kevadlaat. Laat toimub laupäeval, 4. mail 2024 kell 09:00-15:00 Elva Kultuurikeskuse ees, keskväljakul ja ümbruses aadressiga Kesk 30, Elva.

Palju õnne, Elva linn “86”!

Kell 9:00-15:00 – saab külastada kevadlaata, kus mitmekülgne kaubavalik ning lisaks palju tegevusi nii suurtele kui ka väikestele.

Kell 09:30 – alustavad meie kultuurikollektiivid oma etteastetega. Näha saab tantse nii meilt kui mujalt, kuulata kauneid laule solistide, ansamblite, kooride esituses.

Kell 12:00 – antakse start traditsioonilisele Kellatornijooksule Elva Vallavalituse ees.

Õhtu lõpetab ansambliga vabaõhupidu. Peo algus kell 20:00 Kultuurikeskuse ees.

Elva Laada raames korraldatakse nn messiala Elva linnas ja piirkonnas tegutsevatele ettevõtetele ja huvialaringidele. Elva linna päeval on võimalus külastada traditsioonilist laata Elva keskväljakul ja Kesk tänaval.

Laada eesmärk on pakkuda linnarahavale ja külalistele võimalust soetada nii otse tootjatelt kui vahendajatelt aiakaupu, tööstuskaupu ja toidukaupu. Tutvustada Elva linnas ja piirkonnas tegutsevaid seltsinguid, ühinguid, spordiklubisid ja ettevõtteid. Aidata linnarahval ja külastajatel nendega kontakte luua ja infot vahetada.

Laada ala on jagatud erinevateks aladeks järgmiselt: kauplemisala, messiala, laste ala ja peo- ja toitlustuse ala. Kaupleme aia-, toidu- ja tööstuskaupadega, käsitöö ning vanavaraga.

Asukoht:

Korraldaja info:
kultuur@elva.ee
Laadale registreerumine