Kuressaare Aiandus- ja Lillepäevad – 27. ja 28. mail 2022. Juba 20- ndat korda kohtuvad kaugemalt ja lähemalt aiandus, lille-, sisustuse-, kauni käsitöö-, hea ja parema toidukraami – ja muu pakkujad ja loovad ostuvõimalused saarlastele ja meie külalistele!

Reede õhtul on ka tänuüritus osalejatele, soovijatele saadan majutuste pakkumised, et saaksite koos tööga siduda ka mõnusa puhkuse perega või sõpradega!

Osalemiseks ei ole vaja teha muud, kui hakata vormi täitma: link

Korraldaja jätab endale õiguse teha valik eksponentide ja nende asukoha suhtes, arvestades vajadusel eelnevaid kokkuleppeid. Kui kehtivad piirangud, tuleb arvestada ka nendega ja järgida vahetult enne laata saadud reegleid. Iga ettevõtja peab olema eraldi registreerunud!

Kuressaare 20. Aiandus ja Lillepäevad on avatud külastajatele reedel, 27 mail kell 12-19 ja ja laupäeval 28. mail kell 10-15, Tasuta külalistele! Toimumiskoht: Kuressaare Linna Puhkealal, Staadioni Hotelli kõrval, Staadioni 2

Müügikohad on eelnevalt märgitud ja jagatakse välja reede hommikul, alates kell 08.00. Parvlaevade info: www.praamid.ee Jälgige meid ka Facebookis: Kuressaare Aiandus ja Lillepäevad

Asukoht

Kuressaare on Saaremaa ainus linn, Saaremaa valla keskus ja Saare maakonna halduskeskus.

Korraldaja info

AK Getmer OÜ koostöös MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant Saaremaaga ja Reet Viiraga.

Merle Vaha
+3725187614
merlevaha@gmail.com