Maamess – tunnustatuim maateemaline mess Baltimaades. Maamess on on ühtaegu oluline nii Eesti kui välisriikide ettevõtete jaoks. Messi kvaliteeti rõhutab kuulumine Euroopa suurimate põllumajandusnäituste korraldajate liitu EURASCO ning koostöö naaberriikides toimuvate põllumajandus- ja maaelumessidega.

Maamess toimub 20.-21. aprill 2023 Tartu Näituste Messihallis.

Maamessi temaatika:

  • Põllumajandusnäitus: väetised ja taimekaitsevahendid, veterinaartarbed, tõuaretus, tõuloomad, söödad ja söödalisandid, põllumajandustooted ja põllumajanudstehnika, lüpsi- ja laudaseadmed, koolitused.
  • Puidutöötlemise- ja metsandusnäitus: jahindus, metsakasvatus, metsa hooldus, saeveskid ja kuivatid, metsavarumisseadmed ja masinad, transpordivahendid, kaitsevahendid ja eririitus, koolitused.
  • Toidumess: toiduained ja alkohol, talutooted, mahetooted, toiduainetööstuse seamded ka toorained, pakkeseadmed ja -materjalid.
  • Aiandusnäitus: seemned ja istikud, aiatööriistad, iluaiandus ja aiakujundus, haljastustehnika, sordiaretus, murud, mesindus, kasvuhooned ja aiamajad.

2019. aastal külastas Maamessi üle 45 000 inimese. Kohal oli üle 480 ettevõtte, 12 erinevast riigist. Kogu üritus võttis enda alla 70 000 ruutmeetrit ekspositsioonipinda.

Asukoht ja parkimine

Tasuta parkimine on külastajatele võimaldatud Vaksali tänava pikenduse parklas ja laululava alumises parklas. Tartu Näituste messiparkla on ainult eksponentidele.

Korraldaja info

AS Tartu Näitused
+372 7421793
info@tartunaitused.ee
www.maamess.ee