Maamess

Maamess toimub 18.-20. aprill 2024 Tartu Näituste Messihallis.

NB! Järgmine rahvusvaheline põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse ettevõtteid ja organisatsioone koondav Maamess toimub 24.-26. aprillil 2025 Tartu Näituste messikeskuses.

Maamess

Maamess – tunnustatuim maateemaline mess Baltimaades. Maamess on on ühtaegu oluline nii Eesti kui välisriikide ettevõtete jaoks. Messi kvaliteeti rõhutab kuulumine Euroopa suurimate põllumajandusnäituste korraldajate liitu EURASCO ning koostöö naaberriikides toimuvate põllumajandus- ja maaelumessidega.

Maamess on külastajatele avatud:
neljapäeval, 18. aprillil kell 10:00-18:00
reedel, 19. aprillil kell 9:00-18:00
laupäeval, 20. aprillil kell 9:00-16:00

maamess

Booking.com

Maamessi temaatika:

  • Põllumajandusnäitus: väetised ja taimekaitsevahendid, veterinaartarbed, tõuaretus, tõuloomad, söödad ja söödalisandid, põllumajandustooted ja põllumajanudstehnika, lüpsi- ja laudaseadmed, koolitused.
  • Puidutöötlemise- ja metsandusnäitus: jahindus, metsakasvatus, metsa hooldus, saeveskid ja kuivatid, metsavarumisseadmed ja masinad, transpordivahendid, kaitsevahendid ja eririitus, koolitused.
  • Toidumess: toiduained ja alkohol, talutooted, mahetooted, toiduainetööstuse seamded ka toorained, pakkeseadmed ja -materjalid.
  • Aiandusnäitus: seemned ja istikud, aiatööriistad, iluaiandus ja aiakujundus, haljastustehnika, sordiaretus, murud, mesindus, kasvuhooned ja aiamajad.

2012. aastal külastas Maamessi üle 40 000 inimese ja kohal oli üle 420 ettevõtte. Kogu üritus võttis enda alla 70 000 ruutmeetrit ekspositsioonipinda.

Tartu Maamess on Baltimaade suurim põllumajandus-, metsandus- ja toidumess, kus kohtuvad põllumajandusettevõtted, talunikud, toidutootjad ja metsandusvaldkonna esindajad. Messil tutvustatakse uusimaid tehnoloogiaid, seadmeid ja lahendusi ning pakutakse põnevaid töötubasid, seminarid ja degustatsioone.

Maamess on suurepärane üritus kogu perele. Tulge ja avastage Eesti põllumajanduse ja toidutööstuse rikkust!

Maamessi asukoht ja parkimine:

Maamessi piletid

Täispilet 15€. Sooduspilet 10€. Perepilet 35€. Kuni 7-aastased lapsed tasuta.

Maamessi osalejad

Maamessil osaleb ül 460 eksponendi üheksast erinevast riigist. Täpsema osalejate nimekirja leiad Maamessi kodulehelt.

Tasuta parkimine on külastajatele võimaldatud Vaksali tänava pikenduse parklas ja laululava alumises parklas.

Korraldaja info:
AS Tartu Näitused
+372 7421793
info@tartunaitused.ee
www.maamess.ee