Maamess

Maamess toimub 20.-22. aprill 2023 Tartu Näituste Messihallis.

Maamess – tunnustatuim maateemaline mess Baltimaades. Maamess on on ühtaegu oluline nii Eesti kui välisriikide ettevõtete jaoks. Messi kvaliteeti rõhutab kuulumine Euroopa suurimate põllumajandusnäituste korraldajate liitu EURASCO ning koostöö naaberriikides toimuvate põllumajandus- ja maaelumessidega.

Maamess on külastajatele avatud:
neljapäeval, 20. aprillil kell 10:00-18:00
reedel, 21. aprillil kell 9:00-18:00
laupäeval, 22. aprillil kell 9:00-16:00

Maamessi temaatika:

  • Põllumajandusnäitus: väetised ja taimekaitsevahendid, veterinaartarbed, tõuaretus, tõuloomad, söödad ja söödalisandid, põllumajandustooted ja põllumajanudstehnika, lüpsi- ja laudaseadmed, koolitused.
  • Puidutöötlemise- ja metsandusnäitus: jahindus, metsakasvatus, metsa hooldus, saeveskid ja kuivatid, metsavarumisseadmed ja masinad, transpordivahendid, kaitsevahendid ja eririitus, koolitused.
  • Toidumess: toiduained ja alkohol, talutooted, mahetooted, toiduainetööstuse seamded ka toorained, pakkeseadmed ja -materjalid.
  • Aiandusnäitus: seemned ja istikud, aiatööriistad, iluaiandus ja aiakujundus, haljastustehnika, sordiaretus, murud, mesindus, kasvuhooned ja aiamajad.

2012. aastal külastas Maamessi üle 40 000 inimese ja kohal oli üle 420 ettevõtte. Kogu üritus võttis enda alla 70 000 ruutmeetrit ekspositsioonipinda.

Maamess Tartus on Baltimaade suurim põllumajandus-, metsandus- ja toidumess, kus kohtuvad põllumajandusettevõtted, talunikud, toidutootjad ja metsandusvaldkonna esindajad. Messil tutvustatakse uusimaid tehnoloogiaid, seadmeid ja lahendusi ning pakutakse põnevaid töötubasid, seminarid ja degustatsioone.

Maamessi asukoht ja parkimine:

Tasuta parkimine on külastajatele võimaldatud Vaksali tänava pikenduse parklas ja laululava alumises parklas.

Korraldaja info:
AS Tartu Näitused
+372 7421793
info@tartunaitused.ee
www.maamess.ee