Lasnamäe linnaosa suur sügislaat

Lasnamäe Suur Sügislaat toimub laupäeval, 21. september 2024 kell 10:00-16:00 Tondiloo pargis (Kivila 9, Tallinn).

Lasnamäe linnaosa Suur Sügislaat rõõmustab oma rikkaliku kaubavalikuga nii suuri kui väikseid. Ole kohal ja saa osa hooaja parimatest pakkumistest. Põnev ostumelu ja mõnus päev perega on teile garanteeritud. Müügil on kirju kaubavalik, tooteid leiab igale maitsele ja vanusele. Laadalt on võimalik osta talusaadusi, mett, küpsetisi, seeni ja muid värskeid tooteid. Esindatud on ka suur valik liha- ja kalatooteid. Laadalt ei puudu ka erinevad riided, aksessuaarid ja jalanõud, kõik ikka selleks, et kena välja näha. Toitlustus ja erinevad atraktsioonid lastele kindlustavad selle, et saaksite koos perega veeta ühe toreda päeva.

Lasnamäe linnaosa Suur Sügislaat rõõmustab oma rikkaliku kaubavalikuga nii suuri kui väikseid. Ole kohal ja saa osa hooaja parimatest pakkumistest.

LAADAKOHTADE BRONEERIMINE ON ALANUD! Kui soovite laadal oma tooteid müüa, palun saatke osalemise soov infoga (nimi, kontakt, ruumi vajadus, müüdavad tooted/teenused) aadressile laat@domino.ee . Pärast info saamist vaatame selle üle ning kinnitame registreerimise e-posti teel. Info telefonil: +372 529 2635

Korraldaja info:
Domino OÜ
laat@domino.ee
+372 5292635