Avatud Talude Päev 2022 – loomad ja taimed, põnev tehnika, ehe talutoit, töötoad ja ekskursioonid. Külastajaid ootavad nii suuremad farmid kui ka väiksemad talud, põnevad loomad ja taimed, vinge põllumajandustehnika, päris talutoit, ekskursioonid, töötoad ja veel palju põnevat.

Kaheksas üle-eestiline avatud talude päev toimus 23. ja 24. juulil 2022 üle Eesti.
2023. aastal toimub üle Eestiline Avatud Talude Päev juulikuus.

Avatud talude päev pakub lisaks talude külastamisele ja igapäevase taluelu tundmaõppimisele hea võimaluse luua kontakti kohalike väiketootjatega, teha tehinguid taimemüüjatega, uudistada põllumajandusmasinaid ja loomi ning vajadusel saada vajalikke näpunäiteid esimeste katsetuste tegemiseks põllumajanduse või aianduse vallas. Igal talul on oma programm, millega näidatakse oma talu eripärasid.

Tule maale ja vaata, kuidas kasvab Eesti toit! Osalevate talude nimekirjaga saad tutvuda avatudtalud.ee kodulehel. Vaata ka Avatud talude andmebaasi.

Avatud talude päeva korraldavad Maaeluministeerium, Põllumajandusuuringute Keskus, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ning Eestimaa Talupidajate Keskliit. Korraldamisse on kaasatud ka kohalikud Leader-tegevusgrupid ja Eesti Külaliikumine Kodukant.