Räpina Hea Kodu Päevad

Räpina Hea Kodu Päevad toimuvad 20.-21. mail 2023 Räpina vallas.

Räpina maalilises mõisasüdames, Räpina Aianduskooli ümbruses ja Räpina linnas leiavad aset mitmekülgsed tegevused.

Laupäeval, 20. mail kell 09:00-13:00 on Räpina Aianduskooli kasvuhoones suvelillede müük. Kõrval olevas parklas toiub kevadine taimelaat, kuhu ootame kauplema piirkonna lilled- ja taimekasvatajaid.

Rohevahetus toimub kõrval oleval haljasalal. Too oma üleliigsed potistatud või korralikult pakitud juurtega taimed teistele, samast võid leida ka enda aeda miskit sobivat.

Tänavused Hea Kodu Päevad juhatab reede õhtul sisse Räpina Kammerkoori kontsert, millega tähistame nende 35. tegutsemisaastat.

Laupäev on sisustatud kõikvõimalike erinevate tegevustega nii suurtele kui väikestele. Hommikul alustame taimelaadaga, päeva sisustab mitmekülgne kultuuriprogramm, mille üks suuremaid puänte Räpina Valla Noorte Puhkpilliorkestri 155. tegutsemisaasta juubelikontsert Räpina Aianduskooli saalis. Õhtul ootab Räpina Koduloo- ja Aiandusmuuseum meid muuseumiöö raames öös liikumise programmiga.

Pühapäeva sisustavad rammumehe võistlus ja rõõmukuu laat Räpina Tuletõrjeväljakul. Ülevallaliselt askeldavad Räpina valla kodukohvikud.