Türi Lillelaat

Juba aastakümneid algab kevadine aiatööde tippaeg Eestimaa aedades Türi Lillelaadaga, mida peetakse Türil, Kalevi tänava väljakutel. Järgmine Türi Lillelaat toimub toimub 17.-19. mai 2024.

Türi Lillelaat

Laadal esindatud aiandusfirmad, puukoolid ja eraaiad teevad rikkalikult pakkumisi, millest iga aiahuviline võib leida täiendust oma koduaiale. Saadaval on laias valikus istikuid ja taimi nii tarbe- kui iluaeda, aiatarbeid, töövahendeid ja majapidamiskaupu. Käsitöömeistrid esitavad kõikvõimalikest materjalidest käsitöötooteid.

Türi Lillelaat on avatud:
Reedel, 17. mail kell 9:00-19:00
Laupäeval, 18. mail kell 8:00-19:00
Pühapäeval, 19. mail kell 8:00-15:00

Pääsmete müük toimub kõigis sissepääsudes asuvates kassades.

Külastaja pilet reedel, 17. mail – 5€
Külastaja pilet laupäeval, 18. mail – 5€
Külastaja pilet pühapäeval, 19. mail – 3€
Alla 12-aastastele lastele on sissepääs tasuta.

Laata saadab mõnus meelelahutusprogramm. Türi Lillelaatadel esitleb oma kaupu ligi 700 kaubapakkujat. Laata külastab kümneid tuhandeid inimesi. Türi Lillelaada ala on jaotatud erinevate valkondade vahel: tööstuskaubad, taimed ja istukud, kästöö, toidukaubad, ehitus ja reklaam, käsitöö ja ehitus. Kokku üle 3,5 kilomeetri müügilette.

Laadaplaan:

Türi Lillelaat 2024 laadaplaan

Türi lillelaat on Eesti suurim ja tuntum lillelaat, mis toob kokku tuhandeid külastajaid üle kogu riigi. Külastajad saavad nautida laia valikut värvikaid lilli, taimi ja aiatarbeid ning osa saada meeleolukast programmist. Tule ja sukeldu lillede, roheluse ja suurepärase atmosfääri maailma Türi lillelaadal!

Kevadpealinn Türi ootab teid aianduslaadale!

Asukoht:

Türi on vallasisene linn Türi vallas Järva maakonnas. Laada peasissepääs asub Kalevi tänaval. Külastajaile on avatud sissepääsud Tolli tänaval, Liiva ja Kalevi tänava ristmikul ning Ujula teel.

Korraldaja info:
Türi Aianduse ja Mesinduse Selts
lillelaat@gmail.com
+372 51973862
www.tyrilillelaat.ee
Facebook