Põhja-Tallinna suur sügislaat

Põhja-Tallinna suur sügislaat toimub pühapäeval, 6. oktoobril 2024 kell 10:00-16:00 Stroomi rannaalal.

Müügil on sügiseselt kirju kaubavalik. Tooteid leiab igale maitsele ja vanusele. Laadalt on võimalik osta talvised kartuli, mee, sibula, seene, jõhvika ja küüslaugu varud, esindatud on ka suur valik talu- ja kalatooteid. Laadalt ei puudu ka erinevad riided, mütsid ja jalanõud, kõik ikka selleks, et sügis tuleks soojana. Mõeldes eesseisvale kingihooajale leiab laadalt ka paremiku põnevatest kingiideedest, mida varakult juba ära osta. Toitlustus ja erinevad atraktsioonid lastele kindlustavad selle, et saaksite koos perega veeta ühe toreda päeva.

Põhja-Tallinna Suur Sügislaat rõõmustab oma rikkaliku kaubavalikuga nii suuri kui väikseid. Ole kohal ja saa osa hooaja parimatest pakkumistest.

LAADAKOHTADE BRONEERIMINE ON ALANUD! Kui soovite laadal oma tooteid müüa, palun saatke osalemise soov infoga (nimi, kontakt, ruumi vajadus, müüdavad tooted/teenused) aadressile laat@domino.ee . Pärast info saamist vaatame selle üle ning kinnitame registreerimise e-posti teel. Müügikohtade arv on piiratud. Info telefonil: +372 529 2635

Asukoht:

Korraldaja info:
Domino OÜ
laat@domino.ee
+372 5292635