Kuressaare Merepäevad – laat ja haakriku laat

Iga aasta augustis Saaremaal Raiekivi säärel peetav vabaõhuüritus Kuressaare Merepäevad on oma järjepideva toimumisega rõõmustanud nii kohalikke kui mujalt tulijaid mitmeid aastaid.

Kuressaare Merepäevad toimuvad Kuressaares Raiekivi säärel ja Kuressaare lossihoovis 2.-3. augustil 2024. Laadaala on avatud 2. augustil 12:00-18:00 ja 3. augustil 10:00-18:00 Raiekivi säärel.

Kuressaare Merepäevadest on aastatega kujunenud Saaremaa suurim festival, kus pakutakse mahukat kontsertprogrammi, mitmekülgset laadaala, kõige maitsvamat toitu, ägedat lasteala, meremelu ja laevu.

Kuressaare Merepäevade laat on oodatud sündmus mitte ainult kohalikele vaid ka üle mere tulijaile. Merepäevade laadal leiab alati midagi põnevat, nii peent käsitööd kui uut disaini, üllatavaid maitseid ja huvitavaid joogivalikuid.

Haakriku laat on traditsiooniliselt Kuressaare Merepäevade raames korraldatav antiigi ja vanakraami laat. Haakriku laat toimub alates 2000. aastast. See laat on ka kohtumispaik Eesti ja Baltikumi antiigikaupmeestele. Haakriku laadast on kujunenud omamoodi antiigi, vanavara ja kollektsioneerimisobjektide mess.

Merepäevade messialal on sel aastal võimalik kohata pigem melu ja tegevusi kogu perele. Tule nautima suve mõnusaimat laadamelu!

Asukoht:

Korraldaja info:
Kuressaare Kultuurivara
info@kultuurivara.ee
+372 4520700