Saaremaa Toidufestival – Sügislaat

Saaremaa Toidufestival – Sügislaat toimub 6.-7. septembril 2024 Kuressaare Kultuurikeskuses ja selle ümbruses.

Sügislaat kutsub Sind järjekordselt Kuressaare kesklinna osa saama põnevast laadamelust ja tegema ootamatuid ostuavastusi!

Laat toimub nagu traditsioonks saanud Kuressaare Kultuurikeskuseses ja seda ümbritseval alal.

Üritus toimub Saaremaa Toidufestivali raames ning seetõtu on osalema kutsutud veelgi rohkem põnevaid toidukaupade müüjaid ja pakkujaid. Laadal on osalejaid saartelt, mandri Eestist kui ka kaugemalt. Läti ettevõtjad on pea igal aastal olnud kohal omi tooteid pakkumas.

Õuealal on lisaks toidule palju põnevat aeda, suvilasse, vaba aja veetmiseks ja muudki põnevat näiteks need, kes pakuvad kõike seda mis toidule lisaks on kodus oluline: tarbekeraamika, nõud, sisustust, tehnikat kööki, söögituppa ja veel enamatki, lisaks huvitava käsitöö pakkujaid.

Sügisele vastu minnes on oluline väärtustada oma tervist. Nii leiamegi osalejate nimekirjas ka looduslikke- ja tervisetooteid, vabaaja sisustamiseks teenuse pakkujaid, lisaks palju muud huvitavat.

Laada külastajatele toimuvad mitmed erinevad töötoad, põnevad esitlused, oodata on lisaks muidki üllatusi.

Kauplejaid on oodata üle Eesti ja ka Läti naabreid, kes pakuvad nii Läti leiba kui suurt valikuid roosiistikuid.

Esindatud on ilu- ja loodustooted ja teenused,suur valik kodutekstiile ja tekke ja patju, käsitöö meilt ja mujalt, ehted jm huvitavaid tooteid ja teenuseid.Välialal on kohal Peipsi Sibul, laialdaselt taimevalikut ja istikuid, samuti käsitööd, punutud korvid.

Toidufestivalile kohaselt on sügislaadal rohkem toidukaupa, nii eestimaist, kui ka maitseelamusi mujalt. Pakutakse erinevaid maitseaineid, laadasinki, kala , köögi ja puuvilju. Magusa eest hoolitseb Pai Pagar jpm.

Mõlemal päeval saame päevajuhi eestvedamisel rohkem tuttavaks ettevõtjate ja kauplejatega!

Nagu ikka ühel õigel laadal olema peab, on võimalus osa võtta loteriidest ja tegutseda töötubades.

Korraldaja info:
AK Getmer OÜ
+372 5187614
merlevaha@gmail.com