Saku kevadlaat

Saku kevadlaat toimub laupäeval, 18. mail 2024 Saku aleviku keskus, Teaduse ja Instituudi tänav.

Saku kevadlaat

Laadalt leiad omale sobiva taime, kohalikku käsitööd, erinevaid kodukaupu ja riideid. Lisaks saad kosutada keha ning vaimu mõnusa laadatoidu ja -meluga. Nagu traditsiooniks saanud leiad laadalt noorte kauplemisala, messiala ja ka õnneloosi.

Südame panevad kiiremini põksuma laste- ja spordiala. Laadalava täidavad päeva jooksul mitmed kohalikud esinejad, päeva lõpetab peaesineja – Folkmill.

Saku Lõviklubi korraldatav traditsiooniline õnneloos on järjepidevalt Saku Kevadlaada vaieldamatult suurim tõmbenumber.

Saku Laat on traditsiooniline Saku keskuses toimuv heategevuslik kevadlaat. Saku Laada raames korraldatakse ka näituse või messiala Saku vallas asuvatele ettevõtetele ja huvialaringidele. Pakkuda vallarahvale võimalust soetada otse tootjatelt kevadisi istikuid, taimi ja muid aia- ja koduga seonduvaid kaupu. utvustada Saku vallas tegutsevaid seltsinguid, ühinguid, spordiklubisid ja ettevõtteid. Aidata vallarahval nendega kontakte luua ja infot vahetada. Tutvustada, lähendada ja võimaldada vabamas vormis suhtlemist Saku valla avalikkusele suunatud allasutuste, ametkondade ja vallarahva vahel. Anda võimalus vallas tegutsevatel taidlus- ja muusikakollektiividel end proovile panna laadarahvale esinedes. Pakkuda võimalust veeta meeleolukas päev valla keskuses, saad osa laada melust ja heast programmist, kohtuda heade tuttavatega ja juhatada sisse kevad-suvine hooaeg.

Saku Laat on igakevadine heategevuslik üritus, mis toimub traditsiooniliselt Saku keskuses. Laada raames avatakse näitus- ja messiala kohalikele ettevõtetele ja huvialaringidele. See annab võimaluse vallarahvale soetada otse tootjatelt kevadisi istikuid, taimi ning teisi aia- ja kodukaupu. Samuti tutvustatakse seal Saku vallas tegutsevaid seltsinguid, ühinguid, spordiklubisid ja ettevõtteid. Lisaks saavad kohalikud taidlus- ja muusikakollektiivid end proovile panna ning esineda laadarahvale.

Saku Laat pakub meeleolukat päeva valla keskuses, kus saab osa laada melust, nautida head programmi, kohtuda tuttavatega ning tervitada kevad-suvist hooaega.

Asukoht:

Info ja registreerimine www.sakulaat.ee

Korraldaja info:
Saku Lions Klubi
sakulaat@gmail.com
+372 5030331