Pärnu Maitsete Uulits

Pärnu Maitsete Uulits 30. juulil 2022 kell 12:00.

2022 aasta on uute tulemiste aasta… tulemata ei jää ka üks Eesti innovatiivsemaid suviseid toidufestivale-Pärnu Maitsete Uulits 2022 Supeluse tänaval 30. juulil.

Käesolevaks ajastuks on Tänavatoit muutunud uueks säravaks võimaluseks tuua uue generatsiooni toidumaestrod otse tänavale. Ei möödu enam kaua kui Michelini tähega pärjatud tänavatoitlustajada toovad oma loomingu sulle festivalil otse näpuvahele. Ka kohalik tänavatoit on omandanud kindlasti uue dimensiooni, mida on viimaste keeruliste aastate kiuste võinud näha ja maitsta nii mõneski põnevas paigas.

Tänavatoidu suur boonus on ka see, et võimalus seda pakkuda on pea kõigil, kel pisutki annet, soovi ja tahtmist ning võimalus seda tarbida hoolimata ükskõik kui kõrgest kvaliteedist, on samuti igaühel, koormamata liigselt rahakotiraudu. Kõike seda soovime sellel aastal tuua teie ette Pärnusse.

Alates auhinnatud restoranide innovatiivsest tänavaloomingust lõpetades põnevate pisikeste kodutegijate maitseelamustega. Toome Pärnusse läbi aastate põnevaima ja isuäratavaima festivalipäeva täis maitseid, elamusi, rõõmu, muusikat ja loomulikult suurt tantsupidu õhtu lõpetuseks Supeluse tänaval.

Korraldaja info

streetfood@saltrestoran.ee