Pärnu Maitsete Uulits

Pärnu Maitsete Uulits toimub laupäeval, 29. juulil 2023 Brackmanni pargis Pärnus.

Pärnu Maitsete Uulits 2023 tuleb ja raputab taas Eesti tänavatoidu maailma! Viies juubelifestival toob Pärnusse üheks juulikuu laupäevaks suurema kuumuse ja erilisemad maitsed kui kunagi varem.

Murrame reegleid ja vallutame seekord Brackmanni pargi vanalinnast Supeluseni. Toome teieni kõige põnevamad ja maitsvamad tänavatoitlustajad lähedalt ja kaugemalt. Avame väikese tänavarestoranide ala. Kogu päev täis kaasakiskuvat tänavameelelahutust, esinejaid ja head muusikat. Lastele väga maitsev ja magu batuudiala. Õhtu lõpetab loomulikult suur tänavadisko DJ Tom Lilienthali juhtimisel. Midagi jääb ka üllatuseks.

Käesolevaks ajastuks on Tänavatoit muutunud uueks säravaks võimaluseks tuua uue generatsiooni toidumaestrod otse tänavale. Ei möödu enam kaua kui Michelini tähega pärjatud tänavatoitlustajada toovad oma loomingu sulle festivalil otse näpuvahele. Ka kohalik tänavatoit on omandanud kindlasti uue dimensiooni, mida on viimaste keeruliste aastate kiuste võinud näha ja maitsta nii mõneski põnevas paigas.

Tänavatoidu suur boonus on ka see, et võimalus seda pakkuda on pea kõigil, kel pisutki annet, soovi ja tahtmist ning võimalus seda tarbida hoolimata ükskõik kui kõrgest kvaliteedist, on samuti igaühel, koormamata liigselt rahakotiraudu.

Alates auhinnatud restoranide innovatiivsest tänavaloomingust lõpetades põnevate pisikeste kodutegijate maitseelamustega. Toome Pärnusse läbi aastate põnevaima ja isuäratavaima festivalipäeva täis maitseid, elamusi, rõõmu, muusikat ja tantsu.

Korraldaja info:
streetfood@saltrestoran.ee