Tartu Lasteaed Pääsupesa kevadlaat

Tartu Lasteaed Pääsupesa kevadlaat toimub neljapäeval, 16. mai 2024 kell 16:00-18:00 Sõpruse pst 12, Tartu.

Tartumaal, õigemini kohe päris Tartu linnas, on üks eriline ja armas koht – Pääsupesa. See polegi lihtsalt koht, vaid üks armas pesa, kus saavad kokku väikesed ja suured, karvased ja sulelised – kõik sõbralikud ja omanäolised tegelased. Tartu Lasteaed Pääsupesa on pesa, kus avastada, uurida, leiutada, mängida, tegutseda ja lustida. See on nii müstiline, et siin võib kaduda ajataju, sest kohtuvad võlumaailm ja päris elu. See on nii eriline, et lihtsalt tõmbab sind enda poole! Kas tunned?!

Kõigil, kellel on sellel ajal puudu purgike head supikest, hoidist, vahvaid tegevusi, rõõmsaid tegelasi ja üllatusi, siis 16. mail 2024 toimub Pääsupesa võlumaailma “Kevadlaat – pajast punusse Jja purki”, mis propageerib tervislikku ja keskkonnasäästlikku eluviisi.

Tartu Lasteaed Pääsupesa kevadlaat

Kevadlaadal jagub tegevusi kõikidele: saab lustida, meisterdada, nautida kontserti, tutvuda Pääsupesa lastefirmadega, osta nende tooteid/teenuseid, osta õnneloosi, külastada kohvikuid ja müügipunkte, saab fotonurgas pildistada, saab ühiselt valmistatud sooja suppi kohe tarbida või purgiga kaasa osta ja saab üllatuda.

Seega haara kaasa oma korduvkasutatavad nõud – joogipudel, taldrik, lusikas, purk – ning tule meile külla pigem jala, bussi või rattaga. Hoiame ühiselt loodust ja taaskasutame!

Toidusündmuste sari Tirin, kuhu kuulub ka Pääsupesa “Kevadlaat – pajast punusse ja purki”, on osa Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 põhiprogrammi kuuluvast Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammist, korraldust toetavad Leader tegevusgrupid.

Asukoht:

Korraldaja info:
Tartu Lasteaed Pääsupesa