Pala päkapiku laat

Pala päkapiku laat toimub laupäeval, 9. detsembril 2023 Pala Lasteaias (Pala küla, Peipsiääre vald, Tartumaa).

Pala päkapiku laat

Oleme korraldamas Pala Lasteaia töötajate ning usinate lapsevanematega üheskoos Pala Lasteaia Päkapiku Laata. Ürituse eesmärk on koguda meie väikse armsa lasteaia tarvis veidi remondifondi. A. Haava nimeline Pala lasteaed nägi nimelt päris remondimehi viimati 2003 aastal, kui tehti silmaga nähtavad asjad korda. Korda on vaja aga teha ka ju need asjad, mida meie silmaga ei näe aga mida tunnevad meie väikesed lapsed. Seega on plaanis esmajärjekorras ära renoveerida keskmise rühma tagumise toa külm põrand.

Mis meil siis jõululaadal plaanis on? Juba enne laadapäeva saab lasteaia fotonurgas jõuluteemalisi pilte teha ning meie facebooki lehel toimub suur heategevuslik oksjon.

Laadapäeval, 9. detsember, toimub kauplemine peamiselt toodetega, mis on valmistatud meie laste ja lastevanemate poolt. Kindlasti saab osa võtta õnneloosist ning osta suupisteid kohvikust. Pala Noortekeskuse päkapikud tulevad appi ja panevad kõik väiksemad ja suuremad meisterdama! Samuti toimuvad igal täistunnil laste etteasted.

Korraldaja info:
+372 5011085
lasteaed@palapk.edu.ee