Tartu 2024 kultuuripealinn – programm – laadad ja messid

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 on Eestis suursündmus, mis ühendab Tartu ja Lõuna-Eesti inimesi suurejoonelise ettevõtmise raames. Üle 1000 mitmekülgse üritusega kogu aasta vältel jutustatakse Ellujäämise Kunstide lugu – see tähendab teadmisi, oskusi ja väärtusi, mis aitavad meil tulevikus paremini toime tulla. Kogukonnana soovime neid teadmisi jagada ja samal ajal õppida juurde teistelt. Meie eesmärk on luua kultuuri abil parem homne päev Tartus ja Lõuna-Eestis.

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 on mitmekülgne nii oma olemuselt kui ka sisult. See on suurejooneline kultuuripidu, mis tõmbab ligi külastajaid nii Eestist kui ka välismaalt. Samas on see võimalus kaasata võimalikult palju inimesi, et üheskoos algatada pikaajaline muutus Tartu ja Lõuna-Eesti piirkonnas.

Tartu 2024 programm – laadad ja messid

Kultuuripealinn Tartu 2024 raames toimub ka palju laatasid. Laadad ja messid pakuvad võimalust tutvuda kohalike käsitööliste loominguga ja toidutootjate toodega. Saate avastada ainulaadseid käsitöötooteid ja maitseid. Ostes nende tooteid, aitate kaasa kohaliku majanduse elavdamisele. NB! Uuendame nimekirja jooksvalt.

 tartu 2024 laadad

Jaanuar

Veebruar

Märts

Aprill

Mai

Juuni

Juuli

August

September

Oktoober

  • Seto kultuuri nätal

November

Detsember

Laadad ja messid on lihtsalt lõbusad üritused, kus veeta aega pere ja sõpradega, nautida head muusikat ja maitsta maitsvaid toite.

Terve programmiga saab tutvuda Tartu2024 kodulehel.

Euroopa kultuuripealinna korraldavad: Antsla vald, Elva vald, Kambja vald, Kanepi vald, Kastre vald, Luunja vald, Nõo vald, Otepää vald, Peipsiääre vald, Põlva vald, Rõuge vald, Räpina vald, Setomaa vald, Tartu linn, Tartu vald, Tõrva vald, Valga vald, Viljandi linn, Võru linn ja Võru vald.