ARSi hüpikmüük

ARSi hüpikmüük toimub laupäeval, 9. detsembril 2023 kell 11:00-17:00 ARS Kunstilinnakus (Pärnu mnt 154, Tallinn).

Legendaarse kunstikombinaadi tunnusürituseks kujunenud ettevõtmine toob publiku ette läbi aegade suurima valiku professionaalset tarbekunsti ja disaini. Kunstihuvilised saavad uudistada ja osta unikaalloomingut ning teoseid väiketiraazhidest, mille loojaks on nii ARSis tegutsevad kui ka valitud külaliskunstnikud. Hüpikmüügi alal ja avatud ustega ateljeedes osaleb tänavu oma personaalse väljapanekuga palju erinevaid autoreid ja kaubamärke.

Loomulikult avaneb ARSi Hüpikmüügil meeleolukas ja mitmekesine pildi-, keraamika,- klaasi- ja ehtemaailm.

Hüpikmüügi raames on avatud ka terve rida kunstnike ateljeesid ja töökodasid üle kogu maja ja õues pakutakse ka tänavatoitu.

ARS on Eestis ja laiemaltki tuntud kvaliteetse tarbekunsti kaubamärgina aastast 1975. Tänane ARS on arenev kunstilinnak, kus tegutseb üle 100 kunstniku, disaineri ja loovettevõtte.

INFO KÜLASTAJALE
Hüpikmüük toimub ARSi peahoone (Pärnu mnt 154) uues keskuses 1. korruse ruumides (Projektiruum, Galerii 125, Stuudio 53 ja 98) ja hajutatult majaliste ateljeedes. Külastajate sissepääs nii hoovilt (korstna kõrvalt) kui linnapoolsest peauksest. Parkimine hoovil hüpikmüügi külastajale 2 h tasuta. Ühistransport: bussi- ja trammipeatus Kalev, rongipeatus Tondi.

Korraldaja info:
ARS Kunstilinnak
Jaanika Kikkas
+372 56651858
ars@eaa.ee