Võrtsjärve angerjafestival

Võrtsjärve angerjafestival toimub laupäeval, 9. september 2023 Ulge Pargis (Ulge 70317 Kolga – Jaani, Viljandi maakond, Eesti).

Angerjas on vaieldamatult Võrtsjärve kõige tuntum elanik. Aastakümneid on see kala olnud kohalike kalurite üks olulisi elatusallikaid ja samas Eestimaise kalavaliku üks suurimaid delikatesse. Kala, millest peatakse lugu nii paljudes kohtades kogu maailmas.

Võrtsjärve angerjafestival

9. septembril 2023 toimuva V angerjapeo põhieesmärk on tutvustada Võrtsjärve kui põnevat toidupiirkonda. Lisame taas vürtsi maailma maitsete tutvustamisega, sest angerjas on au sees nii Rootsis, Inglismaal, Hollandis kui ka kaugel Aasias. Angerjat saab nii praadida, grillida ja süüa veel mitmel erineval moel. Põnevaid maailmamaitseid aitab meie külalisteni tuua Emmanuel Wille.

Ulge Pargi ringtee ääres sätivad oma müügiletid üles mitmed kohalikud kalurid, talunikud ja käsitöömeistrid. Igaks juhuks tasub varuda sularaha.

Soovid tulla kalalaadale müüma? Võta meiega ühendust!

Sissepääs festivalialale 5€. Lastele (kuni 12 k.a) tasuta. Pääse sisaldab osavõttu õpitubadest ja meelelahutusprogrammi.

Angerjas peab pidu!

Korraldaja info:
MTÜ Võrtsjärve Sõprade Selts
Anmar Pihlak
+372 5066426
anmar@vortsjarv.com
Koduleht