Viru jõululaat

Viru Jõululaat toimub laupäeval, 10. detsembril 2022 kell 10:00-15:00 Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses Jõhvis.

Lisaks kauplemisele on laat täis vahvaid tegevusi kogu perele. Oma tooteid müüvad ligi 50 kaupmeest ja käsitöölist Eestist ja Lätist. Laada külastajatele pakutakse erinevaid tooteid: kodutarbeid ja jõulukingitusi, maiustusi ja lihakraami, ehteid ja suveniire.

Külastajad saavad osaleda Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õpilaste-õpetajate korraldatavates põnevates meistriklassides ja töötubades, kus saab valmistada jõulukingitusi. Lisaks viivad kutsehariduskeskuse õpilased läbi palju muid huvitavaid tegevusi.

Koos pagarite ja kokkadega saab kaunistada piparkooke ning õpperestoran La Fourmi pakub maitsvaid jõuluroogi. Ehitajate töötoas “Dekoratiivviimistlus” on võimalik meisterdada, keevituseriala õpetajad ootavad huvilisi tegelema metallitöödega “Keevitussimulatsiooni” õpitoas, “Papa Carlo” töötoas saab tutvuda puidutöötlusega, IT-entusiaste tervitavad robot ja fotolabor ning juuksurite juures saab sättida soengut ja teha jõulumeiki. Nii mõnigi üllatus on varuks erilises “Imede laboris” ning lastealal ootab kõiki miniloomaaed.

Lisaks toimub Viru jõululaadal õnneloos ning kohale tuleb Jõuluvana!

Viru Jõululaat on suurepärane võimalus soetada jõulukingitusi ja koos perega lõbusalt aega veeta!

Laat toimub Jõhvi õppekoha F-korpuse 1. ja 2. korrusel, aadressil Kutse 13. Sisse pääseb Tammsaare tänava poolt.

Korraldaja info

sergei.jegorovtsev@ivkhk.ee
+372 5626 5707
Registreeri