Viljandi käsitöömess

Viljandi käsitöömess toob Sakala Keskusesse oma tooteid pakkuma ligi 100 käsitöömeistrit ja talutoidu valmistajat üle Eesti. Tule vaata, mida põnevat leidub müüjate lettidel jõulukingiks ja pühadelauale – 11. ja 12. detsembril 2020.

Viljandi käsitöömess jääb 2020. aastal ära!

Viljandis Sakala Keskuses saavad kokku need käsitöömeistrid ja maatoidu valmistajad, kes meie muutuvas elus aitavad säilitada kõike seda, mida on loonud eelnevad põlvkonnad. Käsitöömess ongi üks võimalustest tutvustada meie rahvuslikku elulaadi, aidata kaasa selle püsimajäämisele ja edasiarengule. Oma tooteid pakub ligi 100 käsitöömeistrit ja talutoidu valmistajat üle Eesti.

Osta saab väga erinevaid käsitöömeistrite tooteid: kudumeid, keraamikat, ehteid, erinevaid kodutekstiile, nahast ja puidust tarbeesemeid, lapitöid, punutisi, käsitööseepe, kaltsuvaipu ja palju muud põnevat. Talutoiduvalmistajad pakuvad mitmekesist ja tervislikku suupoolist igale maitsele.

Aastatega on messist osavõtjate arv suurenenud ja kaubavalik laienenud. Külastajaid on aasta-aastalt rohkem, sest üha enam muutuvad jõulueelsete ostude hulgas populaarseks käsitöö ja maatoit.

Asukoht

Korraldaja info

MTÜ Viljandimaa Rahvakunstiühing
+372 5290617
rahvakunst@hot.ee