Veetehnikamess – Sõidame merele!

Veetehnikamess – Sõidame merele! suur proovõisõidupäev ja messiala ootab külastajaid Haven Kakumäele laupäeval 19. juunil 2021. Messi eesmärk on tutvustada erinevat veetehnikat ja selle teemaga seonduvaid tooteid ja teenuseid. Sissepääs külastajatele on tasuta.

Oodatud on kõik kellel on veesõidukite ja -tehnika vastu huvi. Messil saab teha proovisõite ja tutvuda meretehnikaga nii maal kui merel. Messialas tutvustatakse vee peal ja vee all liiklemisega seotud tooteid ja teenuseid, jagatakse infot ja teadmisi veeohutusest ja koolitustest, pakutakse häid (kala)roogasid ja nauditakse heas seltskonnas puhast mereõhku.

Messi pealaval toimub Veetehnika aastaauhinnagala ja suurel Veetehnika turuplatsil saab iga soovija müüa kõikvõimalikku kasutatud veetehnikat ja tarvikuid. Veetehnikamess on suurepärane koht kus müüa või osta endale suvehooaja tipul näiteks paat koos haagise ja muu varustusega ja see ka kohe siinsamas vette lasta – meresõit võib alata! Avatud on veeteemalised atraktsioonid lastele.

“Sõidame merele!” on suur ja sisukas koguperemess – sissepääs on kõigile tasuta!

Messi temaatika: paadid ja kaatrid, purjekad ja jahid, muud veeliiklusega seonduvad sõiduvahendid, tehnika, tarvikud, tooted ja teenused. Koolitused. Sadamate esindused. Mere ja väikelaevandusega seonduvad ühingud ja (riigi)asutused. Eelkõige kalaroogasid pakkuvad catering-ettevõtted oma teenustega.

Asukoht

Korraldaja info

Eesti messid OÜ
+372 554 3000
+372 600 9900
info@eestimessid.ee