Uue Maailma Tänavafestival

Uue Maailma Tänavafestival toimub 2.-3. septembril 2023 Uue Maailma asumis Tallinnas.

Uue Maailma Tänavafestival toimub juba 15.korda ning leiab aset 2.-3. septembril. Ikka meile kõigile tuttavas Uue Maailma asumis. Nagu juba traditsiooniks on saanud, siis kuuleb lavalt mõnusat muusikat, tänavad on täis melu, tänavasporti, kauplejaid ja kodukohvikuid.

  • Live artistid
  • Maitseelamused tänavatoidualal
  • Kauplejad ja kodukohvikud
  • Tegevusi nii väikestele kui ka suurematele sõpradele
  • Mõlemal päeval toimub heategevuslik taaskasutuslaat

Uue Maailma Tänavafestival

Laupäeval, kell 11:00 saab festival alguse.

Tänavaturult leiad maitsvad talvevarud ja saad proovida uusi Eestimaa väiketootjate valmistatud hõrgutisi või avastada toredaid käsitööna valminud kingitusi. Kodukohvikutest leiad põnevaid hõrgutisi piirkonnas asuvatelt ettevõtmistelt. Kristiina tänaval on ennast üles seadnud heategevuslik taaskasutuslaat.

Festivalimelu saab laupäeval nautida kuni 19:00-ni. Laval esinevad nii tänavaartistid kui ka muusikud Eestist ja välismaalt. Kõikide artistide tutvustused on leitavad meie kodulehelt.

11:00-17:00 – Heategevuslik taaskasutuslaat. Uue Maailma Tänavafestivalil Aarete Laegas MTÜ poolt korraldatav heategevuslik taaskasutuslaat annab inimestele võimaluse tulla müüma kõike korralikku, mida ise enam ei vajata, kuid mis kellelegi teisele võiks sobida. Sellega tehakse pai nii keskkonnale kui ka abivajajatele.

Pühapäeval, kell 11:00 avab taas oma uksed tänavaturg ja kodukohvikud.

Laval puhuvad heli lavadele sisse meie suurepärased esinejad. Päeval toimub ka heategevuslik taaskasutuslaat.

Laval esinevad nii tänavaartistid kui ka muusikud Eestist ja välismaalt. Kõikide artistide tutvustused on leitavad meie kodulehelt.

11:00-17:00 – Heategevuslik taaskasutuslaat.
12:00-13:15 – Laste Rahvajooks (Luha /Kristiina tänava ristil) saavad lapsed vanuses 3-12 osa võtta jooksuvõistlusest. Naerunäoga lõpetajatele medal.

Tule tänavafestivalile jalgsi või jalgrattaga, võta kaasa piknikutekk ja naudi mõnusat olemist. Festivalile võta võimaluse korral kindlasti kaasa oma tops, sest nii on keskkonnasõbralikum ja lubame, et saad mitmel pool ka päris häid soodustusi.

Alale paigaldame Tallinna Vee joogiveekraanid ning muidugi on festival kõigile tasuta! Lubatud on ka korralikult käituvad neljajalgsed sõbrad! Festivali korraldab Tänavafestival MTÜ koostöös Uue Maailma Seltsiga.

Festivalile on oma õla alla pannud Tallinna Kesklinna Valitsus, Kingivabrik ja kõik meie vabatahtlikud.

Olge rõõmsad ja näeme Uues Maailmas!

Korraldaja info:
Koduleht