Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

May
1 22.05.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
2 22.05.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
3 22.05.2019 (Wed) - 26.05.2019 (Sun) Latviabeerfest2019 (Rīga)
4 24.05.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
5 24.05.2019 (Fri) - 26.05.2019 (Sun) Lietuvos Dienos Rygoje (Rīga)
6 24.05.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
7 24.05.2019 (Fri) - 25.05.2019 (Sat) V Starptautiskais Mākslas Un Mūzikas Festivāls "Sevenhills 2019" (Rēzekne)
8 25.05.2019 (Sat) Stādu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
9 25.05.2019 (Sat) Lielais Cēsu Stādu Festivāls (Cēsu novads)
10 25.05.2019 (Sat) Jelgavas Pilsētas Svētku Tirdziņš (Jelgava)
11 25.05.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
12 25.05.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
13 25.05.2019 (Sat) Dobeles Ceriņu Svētki (Dobeles novads)
14 25.05.2019 (Sat) Olaines Novada Svētku Tirdziņš (Olaines novads)
15 29.05.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
16 31.05.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
17 31.05.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
June
18 01.06.2019 (Sat) Saldus Novada Svētku Tirgus (Saldus Municipality)
19 01.06.2019 (Sat) Gaujas Svētki Ādažos (Ādažu novads)
20 01.06.2019 (Sat) - 02.06.2019 (Sun) 49. Latviešu Tautas Lietišķās Mākslas Darinājumu Gadatirgus (Rīga)
21 01.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
22 01.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
23 05.06.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
24 07.06.2019 (Fri) - 08.06.2019 (Sat) Vasarsvētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
25 07.06.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
26 07.06.2019 (Fri) - 09.06.2019 (Sun) Daugavpils Pilsētas Svētki (Daugavpils)
27 07.06.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
28 08.06.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
29 08.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
30 08.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
31 09.06.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
32 12.06.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
33 12.06.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
34 14.06.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
35 14.06.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
36 15.06.2019 (Sat) Ķekavas Novada Svētku Tirgus (Ķekavas novads)
37 15.06.2019 (Sat) Saulgriežu Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
38 15.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš Gulbenē (Gulbenes novads)
39 15.06.2019 (Sat) Zāļu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
40 15.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
41 15.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
42 15.06.2019 (Sat) Aktīvā Tūrisma Diena Rēzeknē (Rēzekne)
43 15.06.2019 (Sat) Etnofestivāls "Sviests 2019" Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
44 16.06.2019 (Sun) Emīla Tirgus Ar 17 Sieriem Un Vēžiem (Kuldīgas novads)
45 19.06.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
46 19.06.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
47 21.06.2019 (Fri) - 22.06.2019 (Sat) Līgo Svētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
48 21.06.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
49 21.06.2019 (Fri) - 22.06.2019 (Sat) Vasaras Saulgriežu Tirdziņš Rožu Laukumā (Liepāja)
50 21.06.2019 (Fri) Līgo Svētku Gadatirgus Jelgavā (Jelgava)
51 21.06.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
52 21.06.2019 (Fri) Saulgriežu Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
53 22.06.2019 (Sat) Jāņu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
54 22.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
55 22.06.2019 (Sat) Bauskas Pilsētas Svētki - 410 (Bauskas novads)
56 22.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
57 23.06.2019 (Sun) Līgo Rēzeknē (Rēzekne)
58 26.06.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
59 28.06.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
60 28.06.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
61 29.06.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
62 29.06.2019 (Sat) Rundāles Pils Dārza Svētki "Lapenes Baroka Dārzā" (Rundāles novads)
63 29.06.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
July
64 03.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
65 05.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
66 05.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
67 06.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
68 06.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
69 10.07.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
70 10.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
71 12.07.2019 (Fri) - 13.07.2019 (Sat) Jūras Svētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
72 12.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
73 12.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
74 13.07.2019 (Sat) Septiņu Brāļu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
75 13.07.2019 (Sat) Rožu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
76 13.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
77 13.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
78 14.07.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
79 17.07.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
80 17.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
81 19.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
82 19.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
83 19.07.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
84 20.07.2019 (Sat) Vasaras Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
85 20.07.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
86 20.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
87 20.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
88 21.07.2019 (Sun) Vasaras Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
89 24.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
90 26.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
91 26.07.2019 (Fri) - 27.07.2019 (Sat) Positivus (Salacgrīvas novads)
92 26.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
93 27.07.2019 (Sat) Jēkaba Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
94 27.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
95 27.07.2019 (Sat) Daugavas Prospekta Ielas Svētki- Gadatirgus (Ikšķiles novads)
96 27.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
97 31.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
August
98 02.08.2019 (Fri) - 03.08.2019 (Sat) Pilsētas Svētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
99 02.08.2019 (Fri) - 04.08.2019 (Sun) Labadaba 2019 (Siguldas novads)
100 02.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
101 02.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
102 03.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
103 03.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
104 03.08.2019 (Sat) Rēzeknes Pilsētas Svētku Tirgus (Rēzekne)
105 07.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
106 09.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
107 09.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
108 09.08.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
109 10.08.2019 (Sat) Labrenča Dienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
110 10.08.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
111 10.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
112 10.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
113 11.08.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
114 14.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
115 14.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
116 16.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
117 16.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
118 17.08.2019 (Sat) Dāliju Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
119 17.08.2019 (Sat) Skolas Preču Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
120 17.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
121 17.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
122 21.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
123 21.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
124 23.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
125 23.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
126 24.08.2019 (Sat) Bērtuļa Tirgus Ventspilī (Ventspils)
127 24.08.2019 (Sat) Bērtuļa Dienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
128 24.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
129 24.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
130 25.08.2019 (Sun) Skolas Preču Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
131 28.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
132 28.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
133 30.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
134 30.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
135 31.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
136 31.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
September
137 06.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
138 06.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
139 07.09.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
140 08.09.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
141 13.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
142 13.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
143 14.09.2019 (Sat) Cieceres Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
144 14.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
145 14.09.2019 (Sat) Vitamīnu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
146 14.09.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
147 20.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
148 20.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
149 20.09.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
150 21.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Svinības Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
151 22.09.2019 (Sun) Lielais Ražas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
152 27.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
153 27.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
154 28.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Tirgus Ventspilī (Ventspils)
155 28.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
156 29.09.2019 (Sun) Miķeļdienas Gadatirgus Rēzeknē (Rēzekne)
October
157 04.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
158 04.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
159 05.10.2019 (Sat) Ražas Svētku Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
160 11.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
161 11.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
162 12.10.2019 (Sat) Urguču Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
163 12.10.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
164 12.10.2019 (Sat) Rudens Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
165 13.10.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
166 18.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
167 18.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
168 19.10.2019 (Sat) Rudens Tirgus Ventspilī (Ventspils)
169 19.10.2019 (Sat) Rudens Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
170 20.10.2019 (Sun) Rudens Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
171 25.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
172 25.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
173 26.10.2019 (Sat) Simjūdas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
November
174 01.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
175 01.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
176 08.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
177 08.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
178 09.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus Ventspilī (Ventspils)
179 09.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
180 09.11.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
181 10.11.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
182 15.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
183 15.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
184 16.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
185 16.11.2019 (Sat) Svētku Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
186 22.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
187 22.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
188 23.11.2019 (Sat) Katrīndienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
189 24.11.2019 (Sun) Ziemas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
190 29.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
191 29.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
December
192 06.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
193 06.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
194 08.12.2019 (Sun) Ziemassvētku Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
195 08.12.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
196 08.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Daugavpils)
197 08.12.2019 (Sun) Rēzeknes Egles Iedegšana (Rēzekne)
198 13.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
199 13.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
200 14.12.2019 (Sat) Adventes Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
201 14.12.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
202 14.12.2019 (Sat) - 15.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Jelgava)
203 20.12.2019 (Fri) - 31.12.2019 (Tue) Ziemassvētku Un Vecgada Tirdziņi Ventspilī (Ventspils)
204 20.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
205 20.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
206 21.12.2019 (Sat) Ziemassvētku Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
207 21.12.2019 (Sat) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Liepāja)
208 21.12.2019 (Sat) Ziemas Saulgriežu Svinības Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
209 21.12.2019 (Sat) - 22.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Rīga)
210 27.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
211 27.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
212 28.12.2019 (Sat) Ziemas Saulgriežu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)