Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

June
1 05.06.2020 (Fri) - 07.06.2020 (Sun) Atcelts Daugavpils Pilsētas Svētki (Daugavpils)
2 06.06.2020 (Sat) Stādu Tirgus (Saldus Municipality)
3 06.06.2020 (Sat) Atcelts Stādu Gadatirgus "Zāļu Diena" (Salaspils novads)
4 06.06.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
5 12.06.2020 (Fri) - 14.06.2020 (Sun) Karostas Festivāls 2020 Liepājā (Liepāja)
6 13.06.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
7 13.06.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
8 13.06.2020 (Sat) - 14.06.2020 (Sun) Atcelts Starptautiskā Suņu Un Kaķu Izstāde "Latvijas Uzvarētājs" 2020 (Rīga)
9 19.06.2020 (Fri) - 20.06.2020 (Sat) Līgo Svētku Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
10 19.06.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
11 20.06.2020 (Sat) Vasaras Saulgriežu Tirgus (Saldus Municipality)
12 20.06.2020 (Sat) Līgo Svētku Tirgus (Ventspils)
13 20.06.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
14 20.06.2020 (Sat) Līgo Svētku Gadatirgus (Jelgava)
15 21.06.2020 (Sun) Emīla Tirgus Ar 17 Sieriem Un Vēžiem (Kuldīgas novads)
16 23.06.2020 (Tue) Līgo Rēzeknē (Rēzekne)
17 27.06.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
July
18 04.07.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
19 10.07.2020 (Fri) - 11.07.2020 (Sat) Jūras Svētku Tirgus (Ventspils)
20 11.07.2020 (Sat) Laidenes Tirgus (Saldus Municipality)
21 11.07.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
22 11.07.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
23 17.07.2020 (Fri) - 18.07.2020 (Sat) Atcelts Positivus (Salacgrīvas novads)
24 17.07.2020 (Fri) - 19.07.2020 (Sun) Rožu Svētki Tukumā 2020 (Tukuma novads)
25 17.07.2020 (Fri) - 19.07.2020 (Sun) "Dzīres Kuldīgā" 2020 (Kuldīgas novads)
26 17.07.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
27 18.07.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Rožu Diena" (Salaspils novads)
28 18.07.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
29 18.07.2020 (Sat) Jūlija Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
30 25.07.2020 (Sat) Saimnieču Tirgus (Saldus Municipality)
31 25.07.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
32 31.07.2020 (Fri) - 02.08.2020 (Sun) 10 Starptautiskais Etno Festivāls "Gosti" Rēzeknē (Rēzekne)
August
33 01.08.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
34 01.08.2020 (Sat) Rēzeknes Pilsētas Svētku Tirgus (Rēzekne)
35 07.08.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
36 08.08.2020 (Sat) Labrenča Dienas Tirgus (Saldus Municipality)
37 08.08.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
38 15.08.2020 (Sat) Rīgas Svētku Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
39 15.08.2020 (Sat) Augusta Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
40 15.08.2020 (Sat) Avio Šova Svētku Gadatirgus Rīgas Pilsētas Svētku Ietvaros (Rīga)
41 21.08.2020 (Fri) - 23.08.2020 (Sun) Bērnu Pasaule 2020 (Rīga)
42 22.08.2020 (Sat) Saldo Vārtu Tirgus (Saldus Municipality)
43 22.08.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Daiļo Dāliju Diena" (Salaspils novads)
September
44 09.09.2020 (Wed) - 12.09.2020 (Sat) Riga Food 2020 (Rīga)
45 12.09.2020 (Sat) Cieceres Tirgus (Saldus Municipality)
46 12.09.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
47 12.09.2020 (Sat) Svētki Dārzkopjiem "Rudens Dārza Svētki" (Pārcelts!) (Liepāja)
48 12.09.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Vitamīnu Diena" (Salaspils novads)
49 18.09.2020 (Fri) - 20.09.2020 (Sun) Auto 2020 (Rīga)
50 18.09.2020 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
51 19.09.2020 (Sat) Septembra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
52 20.09.2020 (Sun) Rudens Svētku Gadatirgus (Jelgava)
53 26.09.2020 (Sat) Miķeļdienas Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
54 26.09.2020 (Sat) Apjumības Tirgus (Saldus Municipality)
55 27.09.2020 (Sun) Miķeļdienas Gadatirgus Rēzeknē (Rēzekne)
October
56 03.10.2020 (Sat) Stādu Gadatirgus "Ražas Svētki" (Salaspils novads)
57 10.10.2020 (Sat) Zemlikas Tirgus (Saldus Municipality)
58 10.10.2020 (Sat) Rudens Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
59 10.10.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
60 11.10.2020 (Sun) Mode. Dizains. Rudens-Ziema 2020 (Rīga)
61 17.10.2020 (Sat) Oktobra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
62 24.10.2020 (Sat) Simjūdas Tirgus (Saldus Municipality)
November
63 07.11.2020 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus (Saldus Municipality)
64 08.11.2020 (Sun) Lielais Mārtiņdienas Gadatirgus (Liepāja)
65 13.11.2020 (Fri) - 14.11.2020 (Sat) Staro Rīga Tirdziņš Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
66 14.11.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
67 14.11.2020 (Sat) - 15.11.2020 (Sun) Pārcelts Petexpo 2020 (Rīga)
68 21.11.2020 (Sat) Katrīndienas Tirgus (Saldus Municipality)
69 21.11.2020 (Sat) Svētku Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
70 21.11.2020 (Sat) Novembra Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
December
71 05.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
72 05.12.2020 (Sat) Lielais Ziemas Svētku Gadatirgus Rīgā (Rīga)
73 06.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
74 06.12.2020 (Sun) Ziemas Svētku Gadatirgus Liepājā (Liepāja)
75 12.12.2020 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
76 12.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
77 13.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
78 19.12.2020 (Sat) Ziemas Saulgriežu Tirgus (Saldus Municipality)
79 19.12.2020 (Sat) Ziemassvētku Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
80 19.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
81 19.12.2020 (Sat) Ziemassvētku Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils)
82 20.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
83 23.12.2020 (Wed) - 24.12.2020 (Thu) Ziemassvētku Gadatirgus Rīgas Centrāltirgū (Rīga)
84 26.12.2020 (Sat) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
85 27.12.2020 (Sun) Kalnciema Kvartāla Zemnieku Un Amatnieku Tirgus (Rīga)
2021 March
86 14.03.2021 (Sun) Mode. Dizains. Pavasaris-Vasara 2021 (Rīga)
2021 April
87 30.04.2021 (Fri) - 01.05.2021 (Sat) 17. Latvijas Stādu Parāde Siguldā (Siguldas novads)
2021 May
88 21.05.2021 (Fri) - 29.05.2021 (Sat) Latviabeerfest 2021 (Rīga)