Latvian callendar of events. Create Yours account - add events, make Yours oun callendar, adds events to watch list, make notes, check registration dates and help Your bussiness to grow. Follow our Facebook accounts and get life information. For orgasits putting event to callendar - total free.

Event Calendar

July
1 24.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
2 26.07.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
3 26.07.2019 (Fri) - 27.07.2019 (Sat) Annas Dienas Tirdziņš Rožu Laukumā (Liepāja)
4 26.07.2019 (Fri) - 27.07.2019 (Sat) Positivus (Salacgrīvas novads)
5 26.07.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
6 27.07.2019 (Sat) Jēkaba Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
7 27.07.2019 (Sat) Sabiles Vīna Svētku Tirdziņš (Talsi Municipality)
8 27.07.2019 (Sat) Valmieras Pilsētas Svētku Tirdziņš (Valmiera)
9 27.07.2019 (Sat) Gulbenes Pilsētas Svētku Tirdziņš (Gulbenes novads)
10 27.07.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
11 27.07.2019 (Sat) Daugavas Prospekta Ielas Svētki- Gadatirgus (Ikšķiles novads)
12 27.07.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
13 31.07.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
August
14 02.08.2019 (Fri) - 03.08.2019 (Sat) Pilsētas Svētku Gadatirgus Ventspilī (Ventspils)
15 02.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
16 02.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
17 02.08.2019 (Fri) - 04.08.2019 (Sun) Labadaba 2019 (Siguldas novads)
18 03.08.2019 (Sat) Alūksnes Pilsētas Svētku Tirdziņš (Alūksnes novads)
19 03.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
20 03.08.2019 (Sat) Rēzeknē Pilsētas Svētku Tirgus (Rēzekne)
21 03.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
22 03.08.2019 (Sat) Rēzeknes Pilsētas Svētku Tirgus (Rēzekne)
23 03.08.2019 (Sat) Festivāls Bauska Taste 2019 (Bauskas novads)
24 07.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
25 09.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
26 09.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
27 09.08.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
28 10.08.2019 (Sat) Labrenča Dienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
29 10.08.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
30 10.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
31 10.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
32 11.08.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
33 14.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
34 14.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
35 16.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
36 16.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
37 17.08.2019 (Sat) Dāliju Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
38 17.08.2019 (Sat) Skolas Preču Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
39 17.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš Gulbenē (Gulbenes novads)
40 17.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
41 17.08.2019 (Sat) Augusta Tirdziņš Rīgas Ielā (Daugavpils municipality)
42 17.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
43 21.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
44 21.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
45 23.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
46 23.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
47 24.08.2019 (Sat) Bērtuļa Tirgus Ventspilī (Ventspils)
48 24.08.2019 (Sat) Nēģu Svētku Tirdziņš Carnikavā (Carnikavas novads)
49 24.08.2019 (Sat) Bērtuļa Dienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
50 24.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
51 24.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
52 25.08.2019 (Sun) Skolas Preču Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
53 28.08.2019 (Wed) Rūpniecības Preču Tirdziņš Purvciemā (Rīga)
54 28.08.2019 (Wed) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
55 30.08.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
56 30.08.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
57 31.08.2019 (Sat) Skola. Bērnu Pasaule (Daugavpils)
58 31.08.2019 (Sat) Zaļais Tirdziņš "Lauku Sēta" Liepājā (Liepāja)
59 31.08.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
September
60 06.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
61 06.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
62 07.09.2019 (Sat) Kalnciema Kvartāla Tirgus (Rīga)
63 08.09.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
64 13.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
65 13.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
66 14.09.2019 (Sat) Cieceres Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
67 14.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
68 14.09.2019 (Sat) Vitamīnu Dienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
69 14.09.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
70 20.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
71 20.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
72 20.09.2019 (Fri) Piektdienas Vakara Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
73 21.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Svinības Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
74 22.09.2019 (Sun) Lielais Ražas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
75 27.09.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
76 27.09.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
77 28.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Tirgus Ventspilī (Ventspils)
78 28.09.2019 (Sat) Miķeļdienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
79 29.09.2019 (Sun) Miķeļdienas Gadatirgus Rēzeknē (Rēzekne)
October
80 04.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
81 04.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
82 05.10.2019 (Sat) Ražas Svētku Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
83 11.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
84 11.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
85 12.10.2019 (Sat) Urguču Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
86 12.10.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
87 12.10.2019 (Sat) Rudens Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
88 13.10.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
89 18.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
90 18.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
91 19.10.2019 (Sat) Rudens Tirgus Ventspilī (Ventspils)
92 19.10.2019 (Sat) Rudens Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
93 20.10.2019 (Sun) Rudens Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
94 25.10.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
95 25.10.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
96 26.10.2019 (Sat) Simjūdas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
November
97 01.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
98 01.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
99 08.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
100 08.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
101 09.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus Ventspilī (Ventspils)
102 09.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
103 09.11.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
104 10.11.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
105 15.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
106 15.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
107 16.11.2019 (Sat) Mārtiņdienas Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
108 16.11.2019 (Sat) Svētku Tirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
109 22.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
110 22.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
111 23.11.2019 (Sat) Katrīndienas Tirgus Saldū (Saldus Municipality)
112 24.11.2019 (Sun) Ziemas Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
113 24.11.2019 (Sun) Liepājas Ziemassvētku Tirdziņš (Liepāja)
114 29.11.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
115 29.11.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
116 30.11.2019 (Sat) - 01.12.2019 (Sun) Daugavpils Ziemassvētku Tirdziņš (Daugavpils)
December
117 06.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
118 06.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
119 07.12.2019 (Sat) - 08.12.2019 (Sun) Lielais Rīgas Ziemassvētku Gadatirgus (Rīga)
120 08.12.2019 (Sun) Ziemassvētku Tirgus Ķekavā (Ķekavas novads)
121 08.12.2019 (Sun) Viļānu Ikmēneša Tirgus (Viļānu novads)
122 08.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Daugavpils)
123 08.12.2019 (Sun) Rēzeknes Egles Iedegšana (Rēzekne)
124 13.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
125 13.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
126 14.12.2019 (Sat) Adventes Gadatirgus Salaspilī (Salaspils novads)
127 14.12.2019 (Sat) Lauku Labumu Tirdziņš Balvos (Balvu novads)
128 14.12.2019 (Sat) - 15.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Jelgava)
129 20.12.2019 (Fri) - 31.12.2019 (Tue) Ziemassvētku Un Vecgada Tirdziņi Ventspilī (Ventspils)
130 20.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
131 20.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
132 21.12.2019 (Sat) Ziemassvētku Gadatirgus Pļaviņās (Pļaviņu novads)
133 21.12.2019 (Sat) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Liepāja)
134 21.12.2019 (Sat) Ziemas Saulgriežu Svinības Un Tirdziņš "Gardu Muti" (Valmiera)
135 21.12.2019 (Sat) - 22.12.2019 (Sun) Lielais Ziemassvētku Gadatirgus (Rīga)
136 27.12.2019 (Fri) Lauku Labumu Tirdziņš Imantā (Rīga)
137 27.12.2019 (Fri) Biedrības "Pārtikas Amatnieki" Mājražotāju Tirdziņš, T/c Zoom (Rīga)
138 28.12.2019 (Sat) Ziemas Saulgriežu Tirgus Saldū (Saldus Municipality)