Tartu Waldorfgümnaasiumi advendilaat

Tartu Waldorfgümnaasiumi advendilaat toimub laupäeval, 26. novembril 2022 kell 11:00-17:00 Tartu Waldorfgümnaasiumis (Kreutzwaldi 64, Tartu).

Lükkame jõuluootusele hoo sisse esimese advendi laupäeval heategevusliku laadaga “Suurlinna tuled: Iga uks on võimalus, iga aken lugu”. Seega ootab traditsiooniline advendilaat sel aastal oma külalisi seiklema suurlinna tulede särasse. Linna ehitamisse on panustanud kõik kooli vanuseastmed ning tulemuseks on lõbusalt eklektiline nägemus suurlinnast, kus iga uks võib juhatada kätte imepärase võimaluse ja iga aken rääkida oma kordumatu loo.

Tänavatel peibutavad rahvast žonglöörid ja muusikud, avaturule kogunevad jõuluootuses inimesed ühislaulule, kusagilt kostub jõusaali tümps. Laadakülaline võiks võtta kaasa sooja südame ja avatud meele, ka pisut sularaha ei teeks paha, ning tulla kogema laadamelu fiktiivses linnas oma kohvikute, müügilettide ja kultuuriüritustega. Osa laada tulust annetatakse Tartu Toidupangale ning sellega toetame piirkonna puudust kannatavaid peresid.

Rõõmsa kohtumiseni!