Tapa linnapäevade laat

Tapa linnapäevade laat toimub laupäeval, 17. august 2024 kell 09:00-16:00 Tapa kesklinnas (Kesk ja Turu tänaval).

Broneeri kuupäevad juba täna, sest nendel päevadel toimub Tapal mitmeid üritusi: vanautode vintage paraad, koerte konkurss, päevased kontserdid, erinevad spordivõistlused, ostelda saab laadal, nautida tänavatoitu. Üritusele paneb suure punkti 80-90 hõnguline õhtune linnapidu ansambliga “Regatt”.

Tapa linnapäevade laat

Laadale kauplema ootame eheda käsitöö tegijaid ja väikeettevõtteid kelle toodang sünnib Eestimaal. Samuti talutoodangut ja aiasaaduseid. Sekka mõned tarbe- ja tööstuskauba pakkujad, et laadakauba valikut jaguks igale maitsele. Ootame ka kauplema tänava toitlustajaid ning pop-up kokteili baare (nii alkohoolsed, kui alkovabad joogid).

Tänavatoidumüüjatel on võimalik müüa ka õhtuste kontsertide ajal.

Alates 01.01.2024 on üleriigiliselt avalikel üritustel lubatud kasutada toidu ja joogi serveerimiseks üksnes korduskasutatavaid anumaid ja söögiriistu.

Laada hinnakiri: (hind sisaldab käibemaksu)
1. Tänavakohviku (toitlustamine) müügipileti hind on: – juriidiline isik 25 eurot/m + elektri kasutus 10 eurot päev.
2. Käsitöö, talutoodangu, taimede, mahekauba, kunsti, disaini, vanavara, toidukauba ja muude sarnaste kaubagruppide müügipileti hind 10 eurot/m.
3. Valmisriiete, jalanõude, pesu ja muu sarnase tööstuskauba müügipileti hind 15 eurot/m.
4. Teavitustegevuste (reklaam, infojagamine, tutvustus) müügipileti hind 5 eurot/m. 5. Laadale tulemata jätmise korral müügipileti hinda ei tagastata.
6. Tasuta müügipiletit on õigus taotleda juriidiline või füüsiline isik, kes tegeleb laadal heategevuse või avalike asutuste teavitustööga.
7. Tasuta müügipiletiga võib kaupa või teenust müüa kuni 3 m ulatuses tegutsemiskoha juures.
8. Müügiplatsi eest saab tasuda ainult arve alusel pangaülekandega.
9. Palun kommentaaridesse kindlasti lisada ( neil kes pakuvad sööki ja jooki), kas soov on osaleda laadal või toitlustusalal.

NB! laadale registreerimine lõppeb 13. augustil kell 17:00

Asukoht:

Korraldaja info:
tapalinnalaat@gmail.com
+372 5694 3226
Hetly Mölder
Registreeri