Tallinna Käsitöömess

Käsitöö suursündmus Tallinna Käsitöömess. Kodumaised sisustus-, disaini-, kunsti- ja moebrändid, kirjastused, meelelahutus, turismi ja reisiettevõtted ning õpilasfirmad ja õppeasutused.

NB! Tallinna Käsitöömess Tallinna Lauluväljakul 15. – 17. aprill on edasi lükatud. Järgmise toimumisaja anname teada peatselt.

Tallinna Käsitöömessil on erakordselt rikkalik, mitmekülgne ja isuäratav toiduvalik. Lisaks traditsioonilisele Eesti köögile, mis on esindatud mitmel erineval moel ja kõigi võimalike hõrgutistega on kohapeal ka Vene, Valgevene, Läti, Leedu, Türgi, Kreeka, Itaalia, Inglismaa, USA traditsiooniline toit.

Tallinna Käsitöömessi eesmärk on populariseerida käsitööd. Pakkuda vahvaid lugusi disaini, kunsti ja maitseelmuste näol. Käsitöö, kingitused, ehted, kodusisustus, töötoad lastele, meelelahutus, söök ja jook.

Tule kogu perega! Tasuta sissepääs.

Asukoht ja parkimine

Parkimine lauluväljaku territooriumil on tasuta. Lauluväljakule saavad külastajad autoga sissesõita Oru väravast. Käsitöömessi ajal on külastajatele tasuta parkimine ka Pirita teel.

Korraldaja info

Tallinna Käsitöömess MTÜ
info@tallinnakäsitöömess.ee