Tallinn FoodFest

Toidumess Tallinn FoodFest toimub taas 27.-28. september 2023 Unibet Arenal (endine Saku Suurhall). Kokku tulevad toiduainetööstuse, toitlustuse, hotellinduse, kaubanduse ja valdkonnaga seotud alade esindajad.

Lisaks toidutootjatele ja maaletoojatele on messile oodatud uuenduslikke ja inspireerivaid lahendusi pakkuvad seadmete, sisustuse, tehnika ja tehnoloogiettevõtted. Messikülastaja leiab eest uudseid pakendilahendusi, suurköögitehnikat või nutikaid IT-lahendusi. Ligi paarsada eksponenti esitlevad külastajatele uudiseid, trende, innovatsiooni. Samuti on esindatud tarbijate lemmiktooted, et veenda külastajaskonda nende püsivas kvaliteedis.

Toidumess on avatud:
Kolmapäeval, 27. septembril kell 10:00–18:00
Neljapäeval, 28. septembril kell 10:00–17:00

Pilet maksab kõikidele külastajatele 20€.

Tallinn FoodFest ja Tallinna toidumess on Eesti suurimad toiduvaldkonna erialaüritus. Tallinna Toidumess on number 1 ärilt-ärile toidu-, kaubanduse- ja majutusvaldkonna üritus Eestis, kus esitletakse nii traditsioonilisi kui ka kaasaegseid tooteid ning teenuseid. Esindatud on toiduainetööstuse, toitlustuse, hotellinduse, hulgimüüjate ja vahendajate tooteportfellid.

Booking.com

Korraldaja info:
Profexpo OÜ
+372 6261347
info@profexpo.ee