Tabasalu Päev

Harku valla suurim pere- ja kogukonnapäev Tabsalu Päev toimub tänavu 27. augustil 2022 Tabasalus Tui pargis. Soovime, et kogu pere tuleks sel päeval välja ja naudiks koos omastega üht vahvat kogukonnas toimuvat päeva, sest tegevust jagub siin kõigile!

Tabasalu Päevast on aastatega saanud üks armastatumaid ja oodatumaid sündmusi Harku vallas. Sel aastal toimub see juba 12. korda.

Kirbuturg toimub seekord kell 9–14 Rimi ja Realiseerimiskeskuse vahelisel asfalteerimata alal. See on hea võimalus tuulutada oma kappe ja anda vanadele riietele, jalanõudele, ehetele, mänguasjadele jms uus elu. Lisainfo: http://tabasalupaev.ee/kirbuturg/

Tabasalu Päeva väravad avanevad kell 14.

Päeva juhib Margus Kiiver.

Kohe päeva alguses on tähelepanu all meie kõige pisemad ehk toimub beebide võimlemine ning pisut suurematega tuleb mängima Pipi. Seejärel saame juba pilgud lavale pöörata, kus saab kuulda konkursi “Harku valla laululaps 2022” parimaid lauljaid.

Nautida saab ka My Dance’i tantsulaste esinemist, toimub õnneloos ja päeva jooksul teeb mitmeid etteasteid mustkunstnik Richard Samarüütel.

Lisaks õnneloos noortealal ning suur Harku valla ja Tabasalu Päeva toetajate loos. Loomulikult ei puudu ühelt lõbusalt perepäevalt ka maitsev söök ja jook.

Õhtuse tipptasemel heli-, valgus- ja videotehnikaga kontserdiosa sisustavad Little Mess trio, Laura Prits koos Tabasalu muusika- ja kunstikooli Funky Big Bandiga, henrii x Pikne, Tanja Band ja Tanel Padar.

Tabasalu Päeval on keelatud koertega territooriumil viibimine. Territooriumile ei lubata oma söögi ja joogiga, seda kontrollib turvameeskond väravas.