Suur Suusalaat

Suur Suusalaat toimub laupäeval, 19. novembril 2022 kell 10:00-16:00 Lõunakeskuse liuväljakul Tartus. Järellaat toimub pühapäeval, 20. novembril kell 12:00-16:00.

Lisaks kasutatud suusavarustuse laadale on kohal kõik Eesti suurimad spordikauplused oma vingete väljapanekutega ning palju põnevat tegevust nii lastele kui suurtele.

Päeva juhib Margus Ader ja laval teeb suusateemalisi muusikalisi esitusi Silver Sepp.

Varustuse vastuvõtt 7.-13. novembrini üle Eesti ja Tartus Lõunakeskuses 16.-18. novembril. Vaata täpsemalt Suusalaada kodulehelt www.suusalaat.ee

Suusalaada eesmärgiks on tuua enne talvehooaega inimesed kokku ning viia inimeste mõtted talvistele tegevustele ning spordivarustusele! Suusahullud korraldavad taas kasutatud talvekaupade laada, kuhu igaüks saab oma lihtsalt nurgas seisva talvevarustuse müüki tuua ning laadalt endale midagi uut leida!

Suusatamine on Eestis populaarne ja usutavasti ei ole kedagi, kes ei teaks kedagi, kellel ei oleks kodus suusavarustust, mis on nurka seisma jäänud, oodates nukralt, et keegi ta taas lumele viiks. Samas on palju neid, kes hea meelega endale või lastele suusavarustuse ostaksid, kuid varustuse hind saab takistuseks. Et mõlemad murelised kokku tuua, toimub “Suur Suusalaat”.

Korraldaja info

vahur@suusahullud.ee
+372 56228225
www.suusalaat.ee