Südasuve hoovilaat “Külast külani”

Südasuve hoovilaat “Külast külani” toimub 29. juulil 2023 kell 11.00-15.00. Elad sa Kose-Uuemõisas, Kuivajõel, Kreis, Tadel, Kolus või Kivivõhmas, siis see südasuve väljakutse on just Sulle!

Nimelt, laupäeval, 29. juulil 2023 kell 11.00-15.00 korraldame taaskord südasuve hoovilaada „KÜLAST KÜLANI“, kus loetletud piirkondade tegusatel inimestel avaneb ainulaadne võimalus kaubelda ja kostitada kõige hää ja paremaga külalisi oma koduhoovis.

Südasuve hoovilaat Külast külani

Kaubelda võib kõigega, mis pererahva majapidamises leidub – olgu see vanavara, taaskasutus kaup, aiasaadused, metsaannid, käsitöö, värskendav morss või suupiste.

Osalema on oodatud koduhoovid Kose-Uuemõisast, aga ka Kuivajõelt, Kivivõhmast, Krei, Tade ja Kolu küladest.

Lisainfo ja laadale registreerimine e-maili teel hiljemalt 18.06.2023 e-posti aadressil: kukulakeskus@kose.ee täpsustades hoovi täpne aadress, kontaktisik, -number ja e-posti aadress.
Laadapäeval palume kauplejatel oma hoovi värav märgistada taaskord fantaasiarikka „jalgrattaga“ tähisega, mis 2023. aasta märksõnaks võiks olla „VESI(JALG)RATAS“. Elame ju väega vee vallas, olles ümbritsetud ligi 100 veekoguga, fantaasiarikkad liiklusvahendid on köitvad! Külastaja ülesandeks laadapäeval jääb omakorda välja valida ägedaim väravakaunistus! Olgem loovad!
Laadapäeva korraldab Kose-Uuemõisa Külakeskus.

Olete kõik lahkelt oodatud osalema ja külastama!