Sigulda lillelaat

Sigulda lillelaat toimub 4.-5. mai 2024 Svetku väljakul, Siguldas (Läti).

Lätis asuv Sigulda võõrustab Baltikumi suurimat lille- ja taimelaata, mis on tõeline meka aednike jaoks. Laadal kohtuvad arvukad taimekasvatajad, pakkudes laia valikut lillesibulaid, istikuid ja seemneid ning samuti kvaliteetseid aiatööriistu ja -tehnikat. Ent see pole veel kõik – lillelaadal saab nautida ka kohalike väiketootjate värsket leiba, liha, kala, veini, käsitöötooteid ja muud põnevat.

Sigulda lillelaat pakub rohkemat kui lihtsalt ostlemine – see on ka tõeline inspiratsiooni allikas aia kujundamiseks. Igale aastale lisandub uusi kauplejaid ja külastajaid, muutes selle ürituse järjest populaarsemaks.

Sigulda lillelaat

Sigulda asub looduse rüpes, mis on omaette vaatamisväärsus ning pakub külastajatele unustamatuid elamusi. Lisaks lillelaadale saab nautida ka kaunist loodust, sõita köisraudteega üle Gauja jõe ürgoru, teha tiir vaaterattal või avastada Turaida kindluslossi varemeid ja Gutmani koobast.

Seega, Sigulda lillelaat, mida tuntakse ka Läti Taimeparaadina, on mitmekülgne kogemus, mis ühendab taimede ilu, loodusliku kauni ümbruse ning meelelahutuslikud võimalused, muutes selle külastamise tõeliselt meeldejäävaks.

Korraldaja info:
+371 29182962
sabina@staduparade.lv

Foto: Kristaps Rajeckis photography / staduparade.lv