Rogosi mõisa turundusturg ja kevadlaat

Turundusturg ja kevadlaat toimub pühapäeval, 7. mail 2023 kell 10:00-14:00 Rogosi mõisas (Tammiku tee 13, Ruusmäe, Võru maakond).

Kell 10:15 – Võrumaa Metsaühistu infotund. Turule kohane – toodete esitlemine ja müük. Kell 11:00 giidiga jalutuskäik Rogosi mõisas ja mõisa pargis. Kell 12:00 Rogosi mõisa keraamikakoja avamine.

Kultuuriprogrammi täidavad kohalikud isetegevuslased: Rogosi bänd, Haanja bänd, tantsurühmad Rõõmu – Liine ja Rüarääk.

Ootame kõiki kohaliku toodangu pakkujaid, taimede ja istikute müüjaid, käsitöö tegijaid osa võtma turundusturust ja kevadlaadast.

Ootame laadale kõiki, kes otsivad erilisi omakandi tooteid või vajavad aia kujundamiseks taimi. See on osalejatele hea võimalus tutvustada oma tooteid/teenuseid, kasvatada tuntust ja kliendibaasi.

Korraldaja info:
sirje@visitrouge.com
+372 5282989